POOD

ELUJÕUD – KOMBUCHA

Elujõud – Kombucha: “Igavene noorus sünnib kõhus.” on kääritatud teeseene orgaaniline essents. Mitte niisama nooruslikkuse eliksiir! Roosa pakend tuletab meelde lapsepõlve muretuse ning eksistentsi lihtsuse. Mikrojook on täis antioksüdante, mille meie keha hõlpsalt omaks võtab. Antioksüdandid on ained, mis pidurdavad ja reguleerivad vabade radikaalide teket.

Elujõud kombucha mikrojook on valmistatud hoolikalt valitud koostisainetest – antioksüdandid, mustsõstar, murakas, punasõstar, metmustikas, granaatõun. Kääritatud jook on ilma rafineeritud suhkruta ning pastöriseerimata. Magustatud toore akaatsia meega. Ei sisalda säilitus-, maitse- ega lõhnaineid.

Essentsid on täis probiootikume, mis on teaduslikult tõestatud, et need aitavad mitmekesistada soolestiku mikrobioomi.  

Sobib ideaalselt nooruse elujõu kutsumiseks igapäeva toimetuste saateks. Naudi ja lihtsalt taju kohalolu!

Legendid räägivad, et kombucha kääritatud jook pärineb iidsest Hiina impeeriumist, Qini dünastia ajast, mil valitses keiser Qin Shi Quang. Tema alkeemikud ja teadlased lõid väidetavalt  “pikaealisuse tee”, otsides surematuse eliksiiri. Läbi ajaloo on kombuchat seostatud kuninglike perekondade, eliitsõdalaste ja juhtidega, kes on otsinud seedimise tervendust, pikka eluiga ja energiat. Väidetavalt kandsid nii Jaapani samuraid kui ka Tšingis-khaani sõdurid alati kaasas nahast pudeleid kääritatud teega.

KUIDAS KASUTADA ELUJÕUD – KOMBUCHA ESSENTSI:

Lahjendada 200-250ml vees.

Säilita toatemperatuuril kuivas ja pimedas!

Koostisosad: bakterite ja pärmseene*, mesi*, õun*, leedri*, granaatõun*, metsmustikas*, kassinaeris*, punane sõstar*, murakaleht*, must sõstar*, muraka* (* mahetoodangust) sümbiootiline kultuur.

Kogus: 17ml

Tootja: Cidrani

Valiku teisi kombucha essentse leiad siit!

 

ELUJÕUD – KOMBUCHA

Igavene noorus sünnib kõhus! Roosa pakend tuletab meelde lapsepõlve muretuse ning eksistentsi lihtsuse. Mikrojook on täis antioksüdante, mille meie keha hõlpsalt omaks võtab. Antioksüdandid on ained, mis pidurdavad ja reguleerivad vabade radikaalide teket. Sobib ideaalselt nooruse elujõu kutsumiseks igapäeva toimetuste saateks. Naudi ja lihtsalt taju kohalolu!

3.20 sis. KM

Kategooria: Sildid: , , ,