POOD

ENERGIA BLOKEERINGUD – SERPENTIIN SÜDA

Energia blokeeringud – serpentiin süda on ideaalne kivi energeetiliste ummistuste kõrvaldamiseks. See võimaldab Kundalini energial loomulikult voolata läbi teie selgroo, avades ja tasakaalustades kõik tšakrad. Ta näitab sulle elu vaimset poolt. Ta toob endaga kaasa tunde, et kontrollid oma elu. Hea energiaallikana suurendab ta küllust ja loob harmoonilisi suhteid nii perekonnas, sõprade ringis kui ka tööl.

Serpentiin on armastuse kristall. Ta tekitab sinus tunde, et sind armastatakse, hoitakse ja vajatakse. Ta õpetab sulle, kuidas oma kallimat hoida, teda armastada nii sõnades kui tegudes. Ta hoiab sind positiivse ning lootusrikkana vaatamata sellele, mis sinu elus toimub.

Serpentiin aitab sul lahti lasta nendest inimestest ja suhetest, kes ei kuulu sinu ellu ning täidavad seda negatiivse energiaga. Koduseinte vahel kaitseb ta sind nende inimeste eest ning hoiab nad eemal.  Kuna serpentiin on sõpruse kristall toob ta sinu ellu ausad, siirad, positiivsed inimesed ja hoiab teievahelisi suhteid,

Serpentiini mõju tervisele: Puhastab ja väljutab kehast mürke. Elimineerib parasiite, abistab kaltsiumi ja magneesiumi neeldumisel ja ravitseb hüpoglükeemiat ning diabeeti.

  • Suurus: ca 4.5x4x1.5cm
  • EAN: 8720512975093

Kuidas oma kristalli eest hoolitseda?

Puhasta teda kuuvalguses, palo santo suitsuga, tingshadega või viirukitega. Vaata sobivate toodete valikut siin

 

ENERGIA BLOKEERINGUD – SERPENTIIN SÜDA

Serpentiin süda on ideaalne kivi energeetiliste ummistuste kõrvaldamiseks. See võimaldab Kundalini energial loomulikult voolata läbi teie selgroo, avades ja tasakaalustades kõik tšakrad. Ta näitab sulle elu vaimset poolt. Ta toob endaga kaasa tunde, et kontrollid oma elu. Hea energiaallikana suurendab ta küllust ja loob harmoonilisi suhteid nii perekonnas, sõprade ringis kui ka tööl.

♥ Armastus ♥ Sisemine rahu ♥ Kontroll oma elu üle ♥ Sõprus ♥ Vaimne teadlikkus ♥ Kaitse halbade inimeste eest 

Original price was: €7.90.Current price is: €6.90. sis. KM

Laost otsas