POOD

ENESEKINDLUS – KOMBUCHA

Enesekindlus – Kombucha: “Enesekindlus, mis kiirgab, sünnib kõhus.” on kääritatud teeseene orgaaniline essents. Hea enesetunne kõhus on tõelise enesekindluse eeldus! See teeseenejook toidab keha seestpoolt, et soolestiku tasakaalustatud mikrobioom saaks võidelda puhituste ja muude sarnaste vaevustega.

Enesekindluse kombucha mikrojook on valmistatud hoolikalt valitud koostisainetest – rooibos, õun, kummel. Kääritatud jook on ilma rafineeritud suhkruta ning pastöriseerimata. Magustatud toore akaatsia meega. Ei sisalda säilitus-, maitse- ega lõhnaineid.

Essentsid on täis probiootikume, mis on teaduslikult tõestatud, et need aitavad mitmekesistada soolestiku mikrobioomi.  

Sobib ideaalselt elujõu ja ainevahetuse tõstmiseks.

Legendid räägivad, et kombucha kääritatud jook pärineb iidsest Hiina impeeriumist, Qini dünastia ajast, mil valitses keiser Qin Shi Quang. Tema alkeemikud ja teadlased lõid väidetavalt  “pikaealisuse tee”, otsides surematuse eliksiiri. Läbi ajaloo on kombuchat seostatud kuninglike perekondade, eliitsõdalaste ja juhtidega, kes on otsinud seedimise tervendust, pikka eluiga ja energiat. Väidetavalt kandsid nii Jaapani samuraid kui ka Tšingis-khaani sõdurid alati kaasas nahast pudeleid kääritatud teega.

KUIDAS KASUTADA ENESEKINDLUS – KOMBUCHA ESSENTSI:

Lahjendada 200-250ml vees.

Säilita toatemperatuuril kuivas ja pimedas!

Koostisosad: bakterite ja pärmi sümbiootiline kultuur*, mesi*, õun*, murakaleht*, ingver*, kaneelipulk*, Rooibose tee*, kummel*, must pipar*, apelsinikoor*, nelk*, kardemon*, kassinaeris* ( * mahetootmisest).

Kogus: 17ml

Tootja: Cidrani

Valiku teisi kombucha essentse leiad siit!

 

ENESEKINDLUS – KOMBUCHA

Enesekindlus, mis kiirgab, sünnib kõhus! Hea enesetunne kõhus on tõelise enesekindluse eeldus. See teeseenejook toidab keha seestpoolt, et soolestiku tasakaalustatud mikrobioom saaks võidelda puhituste ja muude sarnaste vaevustega. Sobib ideaalselt elujõu ja ainevahetuse tõstmiseks.

3.20 sis. KM