POOD

MALA VÄEKEE PUIDUST

Mala väekee puidust koosneb puidu pärlitest. Palvekee koosneb 108 pärlist. Palvekee kaitseb sind teiste negatiivse energia eest. Kanna ümber käe või kaelas. 

MIKS KASUTADA MALA HELMEID?

Mala helmeid kasutatakse palves ja meditatsioonis. Iga helme jaoks on mantrad. Mala eesmärk on aidata teil keskenduda ja leida endas üles õiged vastused.

Malad loodi esmakordselt Indias 3000 aastat tagasi ja nende juured on hinduismis, budismis ja joogas. Mõiste “mala” on sanskriti sõna “meditatsiooni vanik”. Algselt kasutati mala helmeid spetsiaalses meditatsioonistiilis nimega Japa, mis tähendab “lugema”.

Traditsiooniliselt hoitakse malasid paremas käes, kusjuures mala on asetatud üle keskmise sõrme. Guru kõrval asuv loendur tähistab meditatsioonipraktika algust. Iga loendurit hoitakse pöidla ja keskmise sõrme vahel. Pöial tõmbab iga korduse järel järgmise loenduri helme üle keskmise sõrme. Nimetissõrm ei puuduta malat, kuna see esindab inimese ego (arvatakse, et see on suurim takistus valgustatuse saavutamisel). Kui viimane vastuhelme on saavutatud, võib meditatsiooni lõpetada või jätkata, pöörates ümber ja minnes teises suunas.

Kaal: 24g

EAN: 8720512974287

Pärli suurus: 6mm, 108 pärli, kee pikkus 31cm

Kogu valiku mala väekeesid leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/vae-ehted/.

MALA VÄEKEE PUIDUST

Mala väekee koosneb puidu pärlitest. Palvekee koosneb 108 pärlist. Palvekee kaitseb sind teiste negatiivse energia eest. Kanna ümber käe või kaelas.

8.90 sis. KM

Laost otsas