POOD

KINKEKOMPLEKT – IGAVENE SÕPRUS

Kinkekomplekt – “Igavene sõprus”. Sulle ja Sinu parimale!

Komplekti kuulub: 2x Roosa kvarts jade roller, 2x “Harmoonia” sõpruse käevõru.

Jade-rulliga enesemassaaži peamised eelised on näonaha toonuse tõstmine ja vereringe parandamine. Rull vähendab näonaha punetust, muutes selle säravamaks. Tänu looduskivi jahutavale efektile väheneb paistetus eriti silmade ümbruses. Roosa kvarts on ilus tingimusteta armastuse ja lõpmatu rahu kristall. Südame ja südametšakra jaoks kõige olulisem kristall, see tõmbab ligi igasugust armastust.

  • Kanna näole kreem, seerum või õli, ning masseeri oma nägu igapäevaselt.
  • Suurema jahutusefekti saavutamiseks hoia kive eelnevalt 30min külmkapis.

“Harmoonia” sõpruse käevõrud koosnevad kaunist vikerkaare jaspisest. Komplekt sisaldab 2 käevõru – Sinule ja Sinu sõbrale. Vikerkaare jaspis on võimas kristall, mis kaitseb teie aurat ja tšakraid. Kivi kaitseb pahatahtlike mõtete, psüühiliste rünnakute ja tumeda energia eest. Vikerkaare jaspis väljendab loomingulisi mõtteid, armastust ja inspireerib vabadust.

Vikerkaare jaspis aitab vabastada mõistuse ja vaimu närivatest mõtetest, mis segavad tähelepanu edult ja tõeliste eesmärkide saavutamisest. Kivi on saadaval paljudes erinevates värvides ja võib sisaldada punast, musta, pruuni, beeži, kollast, halli, rohelist, roosat või maroonilist jaspist. Kivil võib olla ka hematiidi või kvartsi tükikesi. See tähendab, et iga vikerkaare jaspise tükk on ainulaadne ja kaks ühesugust pole olemas.

Valiku teisi võrratuid ja põnevaid kinkekomplekte leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/kingiideed/

KINKEKOMPLEKT – IGAVENE SÕPRUS

Sulle ja Sinu parimale!

Komplekti kuulub: 2x Roosa kvarts jade roller, 2x “Harmoonia” sõpruse käevõru.

♥ Siledam näonahk ♥ Paranenud ainevahetus ja vereringe Heaolu ♥ Loomingulisus ♥ Armastus ♥ Kaitse ♥ Rõõm ♥ Rahulik meel ♥ Vaimne teadlikkus ♥ Stressi leevendus 

29.99 sis. KM