POOD

KRISTALLI HOIUKOTT – 7 TŠAKRAT

Puuvillane kristalli hoiukott 7 tšakra sümboliga sinu kristallidele. Kristallidele ei meeldi olla kõval pinnal. Pane nad hoiukotti, millega on neid mugav kaasas kanda.

Kott on 19x13cm ja valmistatud puuvillast.

7 TŠAKRA TÄHENDUS

Seitse tšakrat on keha peamised energiakeskused. Inimesed räägivad tihti oma tšakrate “blokeeringust vabastamisest”, mis viitab ideele, et kui kõik meie tšakrad on avatud, saab energia neist vabalt läbi voolata ning füüsilise keha, vaimu ja vaimu vahel valitseb harmoonia.

Tšakrad on ümmargused energiapöörised, mis paiknevad lülisamba seitsmes erinevas punktis. Kõik seitse tšakrat on ühendatud keha erinevate organite ja näärmetega. Need tšakrad vastutavad eluenergia häirimise eest, mida tuntakse ka kui Qi või Praana. 

Kui tšakra on häiritud või blokeeritud, blokeerub ka eluenergia. See põhjustab vaimsete ja tervisehäirete tekkimist. Kui seitsme tšakra harmooniline tasakaal on häiritud või kahjustatud, võib see põhjustada meie elus mitmeid probleeme, sealhulgas meie füüsilise tervise, emotsionaalse tervise ja vaimse meeleseisundi.

Igal seitsmel tšakral on konkreetne tähendus ja värv ning on oluline tunda kõigi seitsme tšakra tähtsust, nende värve ning meie tervise ja elu valdkondi, mida need tšakrad mõjutavad.

JUURTŠAKRA

Sanskriti keeles tuntakse juurtšakrat kui Mooladhara tšakrat – see juur määrab meie suhte Emakese Maaga. See mõjutab meie kirge, loovust, nooruslikkust, elujõudu ja mis kõige tähtsam, meie põhilisi ellujäämisinstinkte. Juurtšakrat esindab punane värv, mis viitab ka loogika, realistliku mõtlemise ja korra vajadusele meie elus.

Veelgi enam, see sümboliseerib ka meie füüsilist jõudu, seksuaalsust ning lendu ja võitlust, mis kipub meie kehas aktiveeruma, kui tunneme ohtu. Juurtšakra on seotud haistmismeelega keha sees.

SAKRAALTŠAKRA

Sakraaltšakra ehk Swadhisthana tšakra sümboliseerib inimkehas esinevaid veeelemente. Seda esindab oranž värv, mis kipub mõjutama meie võimet olla õnnelik ja rõõmus, kaastundlik, loov ja kirglik. See mõjutab muu hulgas ka meie soove, seksuaalsust ja meie reproduktiivfunktsioone.

Inimkehas on sakraaltšakra seotud meie maitsemeelega ning see mõjutab mitmeid organeid ja näärmeid, sealhulgas põit, lümfisüsteemi, vaagnat, jämesoolt ja naiste suguelundeid.

PÄIKESEPÕIMIKU TŠAKRA

Päikesepõimiku tšakra, mida tuntakse sanskriti keeles Manipura Chakrana, on umbkaudselt tõlgitud “juveelide linnaks” ja seda peetakse üheks võimsamaks tšakraks, millel on sügav mõju meie isiklikule jõule. Päikesepõimiku tšakra esindab meie isiklikke võimeid ja jõude ning see mõjutab nii meie isiklikku kui ka tööalast edu.

Seda tšakrat esindab kollane värv, mis sümboliseerib energiapöörist ja selle seost energia, tule ja laenguga teiste võimsate emotsioonide hulgas. Kui see tuline ja võimas element on harmoonilises tasakaalus, võimaldab see meil olla palju energilisem, aktiivsem, enesekindlam ja rõõmsameelsem, mis võimaldab meil ennast ja teisi austada. Päikesepõimiku tšakra on seotud meie nägemismeelega ja see on seotud neerupealistega.

SÜDAMETŠAKRA

Südametšakra, tuntud ka kui Anahata Chakra, on seotud õhu elemendiga kehas ja sellel on kõige sügavam mõju meie tööalastele ja isiklikele suhetele.

Seda tšakrat tähistatakse rohelise värviga ja kui südametšakra on nõrk ja habras, võib see rikkuda meie suhteid negatiivsete emotsioonidega, nagu armukadedus, kadedus, viha, usaldamatus ja viha. Südametšakra mõjutab meie kompimismeelt ja on seotud mitme näärmega, sealhulgas lümfi- ja harknäärmega.

KURGU TŠAKRA

Nagu nimigi viitab, sümboliseerib Vishuddhi tšakra või kurgutšakra meie tõelist sisehäält ja meie võimet teistega suhelda. Seda tähistab sinine värv ja see on seotud meie võimega kuulata, tunda kaasa ja suhelda teistega.

Kurgutšakra ülimalt õrn ja graatsiline element, kui see on harmoonilises tasakaalus, võimaldab inimestel nautida kaunist häält, kunstilist potentsiaali, loomingulisi väljendusviise ja võimet jõuda terava enesetundega kõrgemasse vaimsesse elupaika. vaimne teadlikkus.

Kurgutšakra on seotud mitmete elundite ja näärmetega, sealhulgas kõri, lõualuud, kaelalülid, kilpnääre, hambad, kõrvad, söögitoru ja kõrvad. Inimestel, kellel on tasakaalustatud kurgutšakra, on võimas kunstiline potentsiaal koos võimega vabalt mediteerida ja oma energiat tõhusalt kasutada.

KOLMANDA SILMA TŠAKRA

Kolmanda silma tšakra, tuntud ka kui Ajna tšakra, tähendab umbkaudu “teadmiste või jälgimise keskust”. Seda sümboliseerib indigo värv ja see on seotud meie mõttemeelega, meie võimega ratsionaliseerida, kasutada loogikat ja viia läbi analüüs, et jõuda mõistlikele järeldustele.

Harmoonilises tasakaalus kolmanda silma tšakraga inimestel on väga võluv ja karismaatiline mõistus, nad ei karda surma ega probleeme ning neil on ka võimsad telepaatilised võimed.
Meie mõttemeel on seotud selle tšakra indigovärviga koos telepaatilise suhtluse ja elektri elementidega.

KROONTŠAKRA

Kroontšakra, mida sanskriti keeles tuntakse Sahasrara Chakrana, on seotud valguse elemendiga ning see on seotud mitmete keha organite ja näärmetega, sealhulgas aju, käed ja närvisüsteem.

Kui see tšakra on harmooniliselt tasakaalustatud, võib see anda inimestele mõned äärmiselt võimsad võimed ja potentsiaalid, sealhulgas võime ületada kõik loodusseaduste poolt loodud barjäärid, omada suurenenud teadlikkust surmast ja surematusest, kõrgendatud vaimseid jõude ja isegi maagilised võimed. 

Koti suurus

L, M, S

KRISTALLI HOIUKOTT – 7 TŠAKRAT

Puuvillane kristalli hoiukott 7 tšakra sümboliga sinu kristallidele. Kristallidele ei meeldi olla kõval pinnal. Pane nad hoiukotti, millega on neid mugav kaasas kanda.

Suurus: 19×13 cm

Mahutab endasse palju kristalle, valmistatud puuvillast.

EAN: 8720088297018

 

5.90 sis. KM

1 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

KRISTALLI HOIUKOTT- 7 TŠAKRAT + 7 TŠAKRA CHIPS KÄEVÕRU + PALO SANTO PUU 20G
: 13.65