POOD

LÕÕGASTUS – KOMBUCHA

Lõõgastus – Kombucha: “Sügav teadlikkus sünnib kõhus.” on kääritatud teeseene orgaaniline essents. Lase lahti sellest, mis Sulle enam kasu ei too ning astu puhastustundesse, mis äratab lootust! See teeseenejook on imeline kaaslane päevadeks, mil vajad puhkust, puhastust ja uut algust.

Lõõgastuse kombucha mikrojook on valmistatud hoolikalt valitud koostisainetest – piparmünt, aniis, tüümian, köömned, apteegitill. Kääritatud jook on ilma rafineeritud suhkruta ning pastöriseerimata. Magustatud toore akaatsia meega. Ei sisalda säilitus-, maitse- ega lõhnaineid.

Essentsid on täis probiootikume, mis on teaduslikult tõestatud, et need aitavad mitmekesistada soolestiku mikrobioomi.  

Sobib ideaalselt keha puhastumiseks ja hingamisteede läbilaskvuse parandamiseks. Ravib ka pohmelli just kui võluväel!

Legendid räägivad, et kombucha kääritatud jook pärineb iidsest Hiina impeeriumist, Qini dünastia ajast, mil valitses keiser Qin Shi Quang. Tema alkeemikud ja teadlased lõid väidetavalt  “pikaealisuse tee”, otsides surematuse eliksiiri. Läbi ajaloo on kombuchat seostatud kuninglike perekondade, eliitsõdalaste ja juhtidega, kes on otsinud seedimise tervendust, pikka eluiga ja energiat. Väidetavalt kandsid nii Jaapani samuraid kui ka Tšingis-khaani sõdurid alati kaasas nahast pudeleid kääritatud teega.

KUIDAS KASUTADA LÕÕGASTUS – KOMBUCHA ESSENTSI:

Lahjendada 200-250ml vees.

Säilita toatemperatuuril kuivas ja pimedas!

Koostisosad: sümbiootiline bakterite ja pärmikultuur*, mesi*, piparmünt*, apteegitill*, aniis*, piparmündileht*, köömned*, tüümian*, humalakäbid*, raudrohi*, kardemon*, kardemonipulber* (* mahetoodangust) .

Kogus: 17ml

Tootja: Cidrani

Valiku teisi kombucha essentse leiad siit!

 

LÕÕGASTUS – KOMBUCHA

Sügav teadlikkus sünnib kõhus! Lase lahti sellest, mis Sulle enam kasu ei too ning astu puhastustundesse, mis äratab lootust. See teeseenejook on imeline kaaslane päevadeks, mil vajad puhkust, puhastust ja uut algust. Sobib ideaalselt keha puhastumiseks ja hingamisteede läbilaskvuse parandamiseks. Ravib ka pohmelli just kui võluväel!

3.20 sis. KM

Kategooria: Sildid: , , ,