POOD

MÄEKRISTALL KAELARIPATS – VÄSIMUSE VASTU

Mäekristall on tuntud kui “meistertervendaja” ja seda saab programmeerida ja kasutada mis tahes seisundi jaoks. Mäekristall kaelaripats aitab sul võidelda väsimuse vastu. Kui sa tunned, et energia on kusagile ära kadunud, siis mäekristall aitab sul ennast uuest laadida. Tänu oma unikaalsele struktuurile reguleerib, vabastab, talletab ja neelab ta energiat ja vabastab hästi blokeeringuid. Seda on isegi mõõdetud ja tõestatud, et mäekristalli käes hoidmine tugevndab inimese auravälja. Terviklik, tugev aura toob sinu ellu rõõmu, energiat, rahu. 

Mäekristall on ideaalne kristall mediteerimiseks ja vaimse teadlikkuse tugevdamiseks ning äärmiselt võimas tervendav tööriist ja energiavõimendi. Mäekristall harmoniseerib kõiki seitset tšakrat ning tasakaalustab, joondab ja puhastab aurat.

EAN: 8720088295199

Mõõdud: ripatsi kivi pikkus on ca 2cm

Iga kivi on unikaalne ja kordumatu. 

Kogu valiku meie imelisi kristalle leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/kristallid-taotluse-jargi/. 

Bränd

MÄEKRISTALL KAELARIPATS – VÄSIMUSE VASTU

Mäekristall on tuntud kui “meistertervendaja” ja seda saab programmeerida ja kasutada mis tahes seisundi jaoks. Mäekristall on universaalne tervendaja ja talle võib ükskõik millise ülesande anda. Mäekristall kaelaripats aitab sul võidelda väsimuse vastu. Kui sa tunned, et energia on kusagile ära kadunud, siis mäekristall aitab sul ennast uuest laadida.

♥ Tervis  Energia ♥ Rahu  Tasakaal ♥ Enesekindlus ♥ Armastus ♥ Kaitse ♥ Kaalu langus

 

4.90 sis. KM

1 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

MÄEKRISTALL KAELARIPATS- VÄSIMUSE VASTU + KAELAKEE PAEL NAHAST
: 6.79