POOD

NAG CHAMPA SUPER HIT KOONUSVIIRUK – 12tk

Nag Champa Super Hit koonusviiruk 12tk on hoolega valmistatud naturaalsest puidu pulbrist, millele on lisatud eeterlikke õlisid ja taimi, mis loovad tõeliselt nauditava kogemuse. Veel üks imeline aroom Shrinivas Sugandhalaya, maailmakuulsate Sai Baba Nag Champa viirukite tegijatelt. Super Hit on populaarne viiruk. Kui sulle meeldib Nag Champa, siis sa armastad seda viirukit.

Nag Champa ehk Sona Champa (Kuldne Champa) on troopilise mitmeaastase puu õis, mis kuulub peamiselt Aasias leiduvate Michelia champaca liikidesse. Nag Champa liigid kannavad heleoranže õisi, mille ülemine kroonleht meenutab kobra pead.

Pakendis 12 viiruki koonust. Ühe viiruki põlemisaeg on ca 15min. Esimesel korral põleta viirukit vaid mõni minut, et saaksid tunnetada, kui tugevat aroomi sa ruumi soovid.

Kuidas koonusviirukit kasutada:

Süüta viiruki koonus. Selleks kulub veidike aega, enne kui viiruk süttib. Lase viirukil mõned minutid põleda ja seejärel kustuta viiruk. Tuba täitub pühaliku eeterlike õlide suituga, mis voolab müstiliselt alla poole. Selleks on sul vaja spetsiaalselt koonusviiruki põletit.

EAN: 8908005960287

Vaata koonusviiruki põletite valikut siit

NAG CHAMPA SUPER HIT KOONUSVIIRUK – 12tk

Nag Champa Super Hit koonusviirukid on hoolega valmistatud naturaalsest puidu pulbrist, millele on lisatud eeterlikke õlisid ja taimi, mis loovad tõeliselt nauditava kogemuse. Veel üks imeline aroom Shrinivas Sugandhalaya, maailmakuulsate Sai Baba Nag Champa viirukite tegijatelt. Super Hit on populaarne viiruk.

Koonusviiruki suits voolab alla ning on eriti efektne spetsiaalses koonusviiruki põletis. Viiruki suits moodustab maagilise voolava suitsu jõe.

EAN: 8908005960287

2.90 sis. KM

4 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

NAG CHAMPA SUPER HIT KOONUSVIIRUK 12TK + LOOTOS KOONUSVIIRUKI PÕLETI
: 16.70