POOD

NAHAST MÄRKMIK – ELULILL

Nahast märkmik – elulill on valmistatud käsitööna taaskasutatud paberist. Võid märkmikusse kirjutada häid mõtteid või kasutada seda joonistamiseks.

  • EAN: 8719497614301
  • Kaal: ±250g
  • Suurus: 12.5cm x 17.5cm x 3cm

ELULILLE SÜMBOLI TÜHENDUS:

Elulill tähistab universumit ja iga ring tähistab osa maailmast. See on ring, mis ise sisaldab mitut ühesuurust sfääri, mis on omavahel ühendatud. Seda kujundit vaadates jääb meile mulje, et näeme lilli, kuigi tegelikult on need ringid.

Paljud kultuurid ja tsivilisatsioonid üle maailma peavad elulille motiivi aegade algusest peale väga võimsaks. Samuti koondab elulill kõik universumi ehitamiseks vajalikud elemendid ja seda peetakse laialdaselt kõigi eluvormide aluseks. Elulille kasutatakse religioossetes või meditatsiooniruumides.

Elulille sümbol on kahemõõtmeline illustratsioon, mis sisaldab 19 võrdse proportsiooniga kattuvat ringi. Püha geomeetriana tuntud mõttekool selgitab selle iidse sümboli sügavaid tähendusi järgmiselt:

Elulill on geomeetriline kujundus, mis koosneb 19 sama suurusega ringist, mis on omavahel ühendatud. Pilt näeb välja nagu võrdse proportsiooniga lillede komplekt. Kompositsioon pole mitte ainult ilus – sellel on sügav sümboolne tähendus meie olemasolu, elu Maal ja Universumi kujunemise jaoks. Püha geomeetria teoorias on looduses leiduvad geomeetrilised (või matemaatilised) mustrid intelligentse disaini tõendiks. Kuigi me saame neid mustreid teaduslikult seletada, usuvad püha geomeetria järgijad, et need on tõendid kõrgemate jõudude loomisest.

Elulill koosneb lihtsamatest kujunditest või struktuuridest. Kujundus algab vesica piscisega, mis on geomeetriline kujund, mis koosneb kahest sama suurusega kattuvast ringist.

 

NAHAST MÄRKMIK – ELULILL

24.90 sis. KM

1 laos