POOD

OBSIDIAAN KASSI KUJU- KAITSE

Obsidiaan aitab kaitsta kriitika eest ning aru saada, kes sa tegelikult oled? Obsidiaan on kaitse kristall. Ta lahustab vanad traumad ja blokeeringud. Ta asendab ärevustunde rahuga ning aitab eluga rasketest kohtadest edasi minna.

Aitab teada saada kes te tegelikult olete, lahustab vanad traumad ja blokeeringud tuues emotsionaalsesse seisundisse sügavust ja rahu, edendab kaastunnet ja tugevust. Aitab aru saada mustritest, mis teid enam ei teeni ja on piiravad, toob selgust mõtetesse ning loob usaldust. Obsidiaan seab meid silmitsi oma tumedama poolega – nõrkuste, hirmude, segaste tunnetega. Obsidiaaniga töötamisega kaasneb sageli sisemise haavatavuse kogemus. Obsidiaan viib meie olemusest välja kurbuse, viha ja rahutuse – esmalt võimendab ta kõike negatiivset, et saaksime neile otsa vaadata ja teadvustada ning seejärel vabaks lasta.

Obsidiaani kasutavad nöiad oma rituaalides ruumi kaitsmiseks kurja silma eest.

Tähtkuju: Skorpion, Ambur

Obsidiaan on vulkaaniline klaas, ta tekib peale vulkaanipurset, kui laava jahtub nii kiiresti, et temas leiduvad mineraalid ei jõua kristalliseeruda. Vulkaanilise päritolu tõttu on kivi plahvatuslik, kuid samas ka kaitsev. Obsidiaan on piiranguteta ja kitsendusteta kivi seetõttu on tema mõju kiire ja suure väega.

Iga kuju on käsitsi nikerdatud ja unikaalne.

Kassi mõõdud ca: kõrgus 4cm x laius 3cm

 

OBSIDIAAN KASSI KUJU- KAITSE

Positiivsed muutused  Kaitse  Enese leidmine  Viha lahustamine 

Iga kuju on käsitsi nikerdatud ja unikaalne.

Kassi mõõdud ca: kõrgus 4cm x laius 3cm

12.99 sis. KM

1 laos