POOD

ÕNN – MAAGILISE LOITSU KÜÜNAL

“Õnn” – maagilise lotisu küünal 100% looduslik küünal on spetsiaalselt valmistatud õnne atmosfääri loomiseks. Võimendatud tuleelemendist, mis kannab endas transformatsiooni. Väljenda oma tänulikkust, sest see alandlik tuleleek suudab muuta kõike. Läbi transformatsiooni energia kanaldamise suudad luua muutusi oma elus. 

Kuna küünal on klaasnõu sees, on see ideaalne kasutamiseks nii sise- kui ka välistingimustes. See põleb ise oma hoidikus läbi ega jäta vahajääke. Küünal on valmistatud sojavahast ning sisaldab Maroko roosi essentsi. Küünlale on lisatud roosa kvartsi ning aventuriini kristallid. Kui oled küünla põletamisega lõpule jõudnud, siis pese need ära ja lisa kristalllid oma altarile. Hea karma tarbeks pese klaas puhtaks ja taaskasuta seda näiteks hoiustamiseks või lillevaasina.

Roosa kvarts on ilus tingimusteta armastuse ja lõpmatu rahu kristall. Südame ja südametšakra jaoks kõige olulisem kristall, see tõmbab ligi igasugust armastust. Roosa kvarts annab kindlustunde ja rahu, tõmbab välja negatiivseid energiaid ning asendab armastuse ja rõõmuga.

Aventuriini on sajandeid peetud õnnekiviks. Öeldakse, et kosmos lihtsalt saadab kõik head asjad sulle koos aventuriiniga ja kuna ta on nö “kinkiv kristall”, on tal alati hea meel seda õnne jagada. Aventuriin hõlmab tervendamise kõiki aspekte, alates emotsionaalsest kuni vaimse ja loomulikult füüsiliseni, lisaks sellele, et see on hea õnne amulett. Neile, kes soovivad meelitada oma maailma veidi rohkem naiselikku energiat ja võlu, on just roheline aventuriin õige kristall. Lisaks õnne talismanile on see kivi valmis ka hinge rahustama, sinu energiat tõstma ning hoidma sinu südame avatuna.

VEEL:

Roheline aventuriin on lohutaja, harmoniseerija ja igakülgne tervendaja, mis toob heaolu ja emotsionaalse rahu. See kivi tasakaalustab negatiivseid emotsioone ja mõtteid ning aitab sul täpselt aru saada, mis sind õnnelikuks teeb. Rohelised kivid ei ole sooja ega külma värvi, vaid neutraalsed ja seetõttu väga rahustavad. Aventuriin on universaalne tervendaja, mis tervendab keha, hinge, meelt ja südant. Aventuriin on üks võimsamaid küllusekive.

Paljude meie maailma traditsioonide kohaselt tähendab küünla süütamine püha tegu, mis tähendab rohkem, kui sõnad suudavad öelda – kõik on seotud tänulikkusega. Iidsetest aegadest on inimene pühades paikades küünlaid süüdanud. Rahu ja harmonia ingel sümboliseerib usaldust, armastust, kaitset sinule ja sinu lähedastele. Süüta küünal ja ütle oma taotlust, mida soovid inglilt.

Küünal on valmistatud sojahavast ning sisaldab Maroko roosi essentsi. Steariin on taastuv ressurss, mida saab alati ümber istutada. Küünal põleb puhtalt ja suitsuvabalt. Küünla taht on valmistatud puuvillast, mis teeb küünla leegi ühtlasteks. Küünal on parafiinivaba. Ei sisalda metalli, pliid ega tsinki. Samuti ei sisalda see loomset päritolu koostisosi.

Küünla mõõtmed on umbes 20×5 cm ja kaal umbes 280 grammi. Küünla põlemisaeg on ca 50 tundi.

EAN: 5056368313486

Valiku meie teisi imelisi küünlaid leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/kuunlad-ja-kuunlajalad/.

Bränd

ÕNN – MAAGILISE LOITSU KÜÜNAL

“Õnn” – maagilise lotisu küünal 100% looduslik küünal on spetsiaalselt valmistatud õnne atmosfääri loomiseks. Võimendatud tuleelemendist, mis kannab endas transformatsiooni. Väljenda oma tänulikkust, sest see alandlik tuleleek suudab muuta kõike. Läbi transformatsiooni energia kanaldamise suudad luua muutusi oma elus. 

21.90 sis. KM

1 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

ÕNN - MAAGILISE LOITSU KÜÜNAL + KAITSE INGEL MÄEKRISTALL + RAHU INGEL RIPATS AMETÜST
: 44.30