POOD

ÕNNETUNNE – KOMBUCHA

Õnnetunne – Kombucha: “Tõeline õnn sünnib kõhus.” on kääritatud teeseene orgaaniline essents. Õnnelikuna olles läheb meil hästi! See teeseenejook toob Sulle naeratuse ka kõige halvamatel päevadel. Suurendab positiivsust ja õnnetunnet.

Õnnetunde kombucha mikrojook on valmistatud hoolikalt valitud koostisainetest – sidrunhein, kakao, maasikas, basiilik. Kääritatud jook on ilma rafineeritud suhkruta ning pastöriseerimata. Magustatud toore akaatsia meega. Ei sisalda säilitus-, maitse- ega lõhnaineid.

Essentsid on täis probiootikume, mis on teaduslikult tõestatud, et need aitavad mitmekesistada soolestiku mikrobioomi.  

Sobib ideaalselt soolestiku-aju telje turgutamiseks.

Legendid räägivad, et kombucha kääritatud jook pärineb iidsest Hiina impeeriumist, Qini dünastia ajast, mil valitses keiser Qin Shi Quang. Tema alkeemikud ja teadlased lõid väidetavalt  “pikaealisuse tee”, otsides surematuse eliksiiri. Läbi ajaloo on kombuchat seostatud kuninglike perekondade, eliitsõdalaste ja juhtidega, kes on otsinud seedimise tervendust, pikka eluiga ja energiat. Väidetavalt kandsid nii Jaapani samuraid kui ka Tšingis-khaani sõdurid alati kaasas nahast pudeleid kääritatud teega.

KUIDAS KASUTADA ÕNNETUNNE – KOMBUCHA ESSENTSI:

Lahjendada 200-250ml vees.

Säilita toatemperatuuril kuivas ja pimedas!

Koostisosad: bakterite ja pärmi sümbiootiline kultuur*, mesi*, sidrunhein*, kummel*, basiilik*, maasikapulber*, tüümian*, kakaouba*, kakaopulber*, sidrunmürt*, maasikas*, rukkilill* (* mahetoodangust)

Kogus: 17ml

Tootja: Cidrani

Valiku teisi kombucha essentse leiad siit!

 

ÕNNETUNNE – KOMBUCHA

Tõeline õnn sünnib kõhus! Õnnelikuna olles läheb meil hästi. See teeseenejook toob Sulle naeratuse ka kõige halvamatel päevadel. Suurendab positiivsust ja õnnetunnet.

3.20 sis. KM

Kategooria: Sildid: , , , ,