POOD

ORGONIIT MASSAAŽISAU – SELENIIT

Orgoniit massaažisau – Seleniit. Massaažisauga saad pakkuda tervendust nii iseendale kui ka teistele. Kristallide ühendamine massaažiga on imeline viis energiate muutmiseks ja eeterkeha tervendamiseks. Igal kristallsaual on oma vägi ning annab inimesele erinevat tervendust.

Orgon tähendab elu enegiat – chid.  Orgoniit on aga kristallide, epoksiidi ehk vaigu ja metalli kompositsioon. See kaitseb radiatsiooni ja elektromagentkiirguse eest. Orgoniidil on lõõgastav efekt. Edendab füüsilist ja spirituaalset tervist.

Seleniit on üks parimaid kristalle, mida soovitame oma koju soetada. Kui soovite kaitsta oma kodu soovimatute mõjude eest ja tuua sinna hoopis kõrgeid vibratsioone, harmooniat ja rahu, on seleniit just teie kivi.

Seleniit on väga heaks abiliseks, kui Sul või Sinu lapsel on raske õhtuti uinuda. Ta leevendab stressi, tõstab ruumi ja ka seal viibivate inimeste vibratsiooni, peletab eemale muremõtted ning aitab üleväsinud kehal ja meelel puhata.

Seleniit aitab naist menstruatsiooni valude korral ning leevendab menopausi veavuseid.

Seleniit ei talu enda ümber vett ega soola ja puhastab end ise. Kui tema värv siiski tuhmub, puhasta seleniiti palo santo suistuga.

Seleniit avab suhtluskanali nähtamatu ja nähtava vahel. Lae seleniiti kuuvalguses aknalaual.

Pikkus 10cm

Kaal 59g

EAN 8719497615193

Valiku teisi sauasid leiad siit: https://kuuvalgus.ee/pood/seleniit-spiraal-sau-16cm/

 

ORGONIIT MASSAAŽISAU – SELENIIT

Orgoniit massaažisauga saad pakkuda tervendust nii iseendale kui ka teistele. Kristallide ühendamine massaažiga on imeline viis energiate muutmiseks ja eeterkeha tervendamiseks. Igal kristallsaual on oma vägi ning annab inimesele erinevat tervendust.

19.10 sis. KM

1 laos