POOD

PALO SANTO PUU PÄRLID – 100tk

Palo Santo puu pärlid 100tk on šamaanide ja ravitsejate seas vaimselt kõrgelt hinnatud ning Lõuna-Ameerika põlisrahvad on seda tuhandeid aastaid kasutanud pühades rituaalides ja puhastamise eesmärgil. Usutakse, et Palo Santo aroom aitab ligi meelitada õnne, suurendab rõõmutunnet ja avab loovusväravad. Meisterda ise oma väeese Palo Santo puu pärlitest ja tunneta selle väge!

Palo Santo põletamine kodus täidab toa meeldiva aroomiga. Palo Santo aitab sul külmetushaigustest kiiremini terveneda ning aitab peavalude vastu. Ta loob energeetilise kaitse sinu kodule ja sinule. Selle jaoks võid kasutada Palo Santo pulka, mille leiad meie valikust siit: https://kuuvalgus.ee/pood/palo-santo-puu-20g/.

Kogu valiku Palo Santo tooteid leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/palo-santo/.

Kogus: 100tk

Palo santo helme läbimõõt 6mm

EAN: 8720088290910

Bränd

PALO SANTO PUU PÄRLID – 100tk

PPalo Santo puu pärlid 100tk on šamaanide ja ravitsejate seas vaimselt kõrgelt hinnatud ning Lõuna-Ameerika põlisrahvad on seda tuhandeid aastaid kasutanud pühades rituaalides ja puhastamise eesmärgil. Usutakse, et Palo Santo aroom aitab ligi meelitada õnne, suurendab rõõmutunnet ja avab loovusväravad. Meisterda ise oma väeese Palo Santo puu pärlitest ja tunneta selle väge!

34.50 sis. KM

1 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

PALO SANTO PUU PÄRLID 100tk + KAELAKEE PAEL NAHAST + NAILON NÖÖR EHETE VALMISTAMISEKS, VENIV
: 36.59