POOD

PÜRAMIID – MUST TURMALIIN JA MÄEKRISTALL

Püramiid must turmaliin ja mäeskristall. Musta turmaliini, mäekristalli ja Flower of Live sümboliga püramiid puhastab ja tasakaalustab energiad ruumis, kuhu sa ta asetad. Püramiidi aktiveerimiseks oma aurale, hoia teda käes vähemalt 20 sekundit. Püramiid on valmistatud vaigust. Tema põhjas on musta turmaliini kivid. Mäekristall on paigutatud suunaga tippu. Elulill sümboliseerib kõige ühtsust.

Must Turmaliin

Musta turmaliini püramiid kaitseb sind halva energeetika, nõidumise ja needuse vastu. Ta kaitseb ja lahustab hävitavad jõud ega lase neil sinuni jõuda.

Must turmaliinist püramiid transformeerib universaalse kosmose energia tule stiihias, tema tipp kiirgab tugevat energiavoolu. Püramiidil on võime kogu kosmosest energiaid ligi tõmmata, kui ka sinna suunata. Kristallidest tehtud püramiidid annavad võimsamalt edasi ja suunavad vajalikku kohta ka kristallides sisalduvat väge. Püramiidi ümber kujuneb tugev kiirgusväli, mis aitab inimesel vabaneda füüsilistest ja psühholoogilistest probleemidest.

Must turmaliin on väga tugev kaitse- ja maanduskivi. Maatšakra avaja ning üldine tasakaalustaja. Annab kaitse TV, mobiili ja arvuti elektromagnetkiirguse vastu. Kuigi must turmaliin on väga tugev kaitsekristall, on ta ometi niivõrd pehme vibratsiooniga, et sobib nii naistele, meestele kui ka lastele. Aitab eemale hoida õnnetusi ja ebaõnne, kadedust ja õelust ning halba soovijaid. Kristall läheb kuumaks, kui inimene, kellega suhtled, ei ole Sinu suhtes aus.

Aitab negatiivseid inimesi ja nn energiavampiire eemale hoida, neil hakkab Sinuga koos olles alati ebamugav ja “äkki” kuskile kiire. Must turmaliin aitab vabastada energiablokaade ning tugevdab aurat, et haigused ligi ei pääseks. Kui aura on nõrk ja kaitseta, siis tulevad haigused füüsilisse kehasse.

Kaitseb elektromagnetvõngetest tuleneva kahjuliku mõju eest, mis põhjustab nt peavalu, närvilisust, meeleolukõikumisi, melanhoolsust jne. Must turmaliin suurendab inimese turvatunnet.

Mäekristall

Mäekristall on tuntud kui “meistertervendaja” ja seda saab programmeerida ja kasutada mis tahes seisundi jaoks. See on ideaalne kristall mediteerimiseks ja vaimse teadlikkuse tugevdamiseks ning äärmiselt võimas tervendav tööriist ja energiavõimendi. Mäekristall harmoniseerib kõiki seitset tšakrat ning tasakaalustab, joondab ja puhastab aurat. Mäekristalliga väestatud vesi on puhastava ja tasakaalustava toimega. Sobib hästi detox kuuri tegemiseks ja kaalulangetuseks.

PÜRAMIID – MUST TURMALIIN JA MÄEKRISTALL

Musta turmaliini, mäekristalli ja Flower of Live sümboliga püramiid puhastab ja tasakaalustab energiad ruumis, kuhu sa ta asetad. Püramiidi aktiveerimiseks oma aurale, hoia teda käes vähemalt 20 sekundit. Püramiid on valmistatud vaigust. Tema põhjas on musta turmaliini kivid. Mäekristall on paigutatud suunaga tippu. Elulill sümboliseerib kõige ühtsust.
EAN: 8720088299609
Päritoluriik: Brasiilia
Suurus: 7x7x6cm

34.60 sis. KM

1 laos