POOD

RAHUSTAV – KOMBUCHA

Rahustav – Kombucha: “Tõeline lõõgastus sünnib kõhus.” on kääritatud teeseene orgaaniline essents. Hea abimees tänapäeva kiire elutempo juures, et aidata leida oma sisemine rahu.

Rahustav kombucha mikrojook on valmistatud hoolikalt valitud koostisainetest – koriander, vahukomm, apteegitill, ingver, lagrits. Madala glükeemilise indeksiga sisaldades agaavi-inuliini prebiootilise kiude. Sobib veganitele! Kääritatud jook on ilma rafineeritud suhkruta ning pastöriseerimata. Ei sisalda säilitus-, maitse- ega lõhnaineid.

Essentsid on täis probiootikume, mis on teaduslikult tõestatud, et need aitavad mitmekesistada soolestiku mikrobioomi.  

Sobib ideaalselt pingete ja seedehäirete leevendamiseks.

Legendid räägivad, et kombucha kääritatud jook pärineb iidsest Hiina impeeriumist, Qini dünastia ajast, mil valitses keiser Qin Shi Quang. Tema alkeemikud ja teadlased lõid väidetavalt  “pikaealisuse tee”, otsides surematuse eliksiiri. Läbi ajaloo on kombuchat seostatud kuninglike perekondade, eliitsõdalaste ja juhtidega, kes on otsinud seedimise tervendust, pikka eluiga ja energiat. Väidetavalt kandsid nii Jaapani samuraid kui ka Tšingis-khaani sõdurid alati kaasas nahast pudeleid kääritatud teega.

KUIDAS KASUTADA RAHUSTAV – KOMBUCHA ESSENTSI:

Lahjendada 200-250ml vees.

Säilita toatemperatuuril kuivas ja pimedas!

Koostisosad: sümbiootiline bakterite ja pärmikultuur*, agaaviinuliin*, lagritsajuur*, apteegitill*, ingver*, kaneelipulk*, aniis*, nelk*, kassinaeris*, koriandriseemned*, kardemon* (* mahetoodangust).

Kogus: 17ml

Tootja: Cidrani

Valiku teisi kombucha essentse leiad siit!

 

RAHUSTAV – KOMBUCHA

Tõeline lõõgastus sünnib kõhus! Hea abimees tänapäeva kiire elutempo juures, et aidata leida oma sisemine rahu. Sobib ideaalselt pingete ja seedehäirete leevendamiseks.

3.20 sis. KM

Kategooria: Sildid: , , ,