POOD

ROOSA KVARTS JADE KOMPLEKT

Jade roller ja Gua Sha scraper on naiste näonahka noorendanud juba sajandeid. Jade-rulliga enesemassaaži peamised eelised on näonaha toonuse tõstmise ja vereringe parandamise. Rull vähendab näonaha punetust, muutes selle säravamaks. Tänu looduskivi jahutavale efektile väheneb paistetus eriti silmade ümbruses.

Südamekujuline scraper on akupunktuuri vahend, mis vähendab lihaspingeid ning tõstab nende toonust, vähendades seeläbi kortse ja andes noorusliku jume.

Kanna näole kreem, seerum või õli, ning masseeri oma nägu igapäevaselt.

Suurema jahutusefekti saavutamiseks hoia kive eelnevalt 30min külmkapis.

 

Roosa kvarts

Roosa kvarts on tingimusteta armastuse ja rahu kivi, mis puhastab ja avab südame.  Aitab üle saada murtud südame valust ning tõmbab ligi uue suhte.  Ta eemaldab sinu aurast õrnalt negatiivse energia ja asendab selle armastuse võngetega. Ta toob sulle sisemist rahu, leppimist ja tasakaalu.

Roosakvarts avab kandja südame uutele ja positiivsetele tunnetele. Roosa kvartsi  kristalliga ravitakse muuhulgas ka armukadedust, viljatust ja kibestumust.

Ta aitab sul leida armsama, keda südames hoida ja olla ka ise hoitud. Esita kristallile oma taotlus. Aseta ta seejärel kuuvalgusesse aknalauale laadima. Kasuta roosa kvartsi kristallilaaste oma kritalli altaril, kotikesega kaasas kandmiseks või aseta küünla alusele.

Roosa kvarts on kergelt läbipaistev ja roosat värvi. See on universaalse armastuse ja südame kivi. Roosa kvarts aitab sul end armastusele, romantikale ja õnnele avada. Kristall toetab sinu enesearmastust ja aitab sul endale andestada. Kristall leevendab südamevalu ja kurbust ning aitab rahustada negatiivseid emotsioone ja stressi. Roosa kvarts toetab kopse, südant, genitaale ja fertiilsust.
Tingimusteta armastus, andestamine, enesearmastus, soodustab terveid suhteid.

EAN/ SKU: B09JCF4DZF

Brand: Jean Falcon

 

ROOSA KVARTS JADE KOMPLEKT

Siledam näonahk Paranenud ainevahetus ja vereringe

21.50 sis. KM

1 laos

Kategooriad: , Sildid: ,