POOD

ROOSA KVARTS TULUKESED

Roosa kvarts tulukesed toovad armastuse positiivseid vibratsioone ning hubast valgust sinu koju. Loodus ning tehnoloogia on oma jõud ühendanud ning loonud midagi erilist. Led valgusketi pikkus on 227cm. Torka valgusriba USB otsik adapterisse ja naudi.

Omadused:

  • pikkus 227cm
  • EAN/ SKU: 5056368333620
  • Brand: AWG
  • kristall: roosa kvarts

Roosast kvartsist lähemalt:

Roosa kvarts on üks tuntumaid südamekeskuse kristalle. Läbi aegade on ta olnud armastajate sümboliks ja abiellujatele talismaniks. Tema pehme ja voogav naiselik energia muudab tundemaailma õrnemaks ja avatumaks, luues harmooniat, usaldust ja sisemist rahu. Olles kõikehõlmava tingimusteta armastuse õpetajaloob ta sügava rahulolutunde ning võimaldab armastust tõeliselt jagada ja vastu võtta.
Kaitseb erinevate kiirguste eest (elektromagn., maakiirgus, veesooned). Vabastab hirmudest, parandab hingehaavu, arendab kohanemisvõimet. Kunstnike kivina elavdab fantaasiat ja loovat mõtlemist. Rahustav, mõjub toetavalt üleminekueas, traumade ja kriiside korral.

Energiakeskused: südametšakra, kõrgem südametšakra
Näärmed: härknääre ehk tüümus
Planeet: Veenus, Päike, Kuu
Element: tuli, vesi

Südametšakra on eluterve nägemus endast, emotsionaalne tasakaal, enda suhestumine suuremasse pilti. Süda on teadvuse kese. Südametšakras elab headus ja usaldus – nii enda, kui ka teiste vastu.

Blokeerunud südametšakraga kaasnevad süütunne, süüdistamine, väärtusetuse tunne, häbi ja hirm armastuse puudumise pärast ning emotsionaalne haavatavus.

ROOSA KVARTS TULUKESED

18.35 sis. KM

Laost otsas

Kategooriad: , Silt: