POOD

RUUNID AMETÜST

25 ruunisümbolit uuristatud ametüstist kristallidele. Iga ruun on just kui universumi selgroolüli ja kõikides neis peitub esimese ruuni hing. Ametüst ruunid on luksuslikus hoiukotis.
Runes Oracle’i ametüstkivid on vahend ennustamiseks, meditatsiooniks, nõu küsimiseks aga neid võib hoida ka talismanina. Ametüst sobib kõrgema teadvusega ühenduse loomiseks ning veelgi täpsemaks ennustamiseks.

Mis on ruunid?

Ruunid on spirituaalsed töövahendid andmaks vastuseid sind huvitavatele küsimustele. Igal ruunil on oma lugu jutustada ning ruune on ammustest aegadest kasutatud iseenda kaitseks ja ennustamiseks. Ruune on peetud esivanemate pärandina õnnistuseks ning nende kasutusele võtt ja nende tõlgendamine on maagias ja nõiakunstis levinud juba iidsetest aegadest.

Sõna “ruun” on pärit vanagooti sõnast runa, mis tähendab saladust. Ruune seostatakse harilikult muistsete viikingite sümbolitega, mida uuristati kividele ja kaljudele. Keldid ja muinasskandinaavlased aktiveerisid neid sümboleid loodusesse kirjutades jumala väge. Ennustusruune söövitati või lõigati puutükkidele ning nad võnkusid sarnaselt kristallidele universaalse energiaga kaasa. Ruunikividega ennustades kasutad sa universumi harmoonilisi võnkeid tulevikku puudutavate vastuste saamiseks. Kui tuleb midagi otsustada või ei leia sa oma küsimusele vastust, siis pea ruunidega nõu samamoodi kui tarokaartidega.

Mida toob sinu ellu ametüst ruunid?

Ametüst on tõeline tasakaalu kivi. Ametüst rahustab tugevaid emotsioone ja laseb  sul öösiti rahulikult magada. Ametüst aitab unetuse vastu. Pane kivi ööseks oma padja alla.

Ametüst on meie kolmanda silma ja kroontšakra avaja ning tasakaalustaja.  Ametüst aitab mediteerimisel iseendaga kontakti saavutada ning rahustab tugevaid emotsioone ning tasakaalustab vaimset seisundit. Ametüsti kobar või maatriks sobib hästi kodu energiate rahustamiseks ja tasakaalustamiseks.

Ametüst aitab sul võidelda sõltuvustega ning loobuda  pahedest, tugevdades aurat ning muutes inimese otsusekindlamaks. Alkoholi probleemide puhul tuleb kristall asetada selle inimese madratsi või voodi alla. Siis saab kristall öösel inimese auraga tööd teha. Sobib kõikide nende harjumuste puhul, millest inimene soovib loobuda (alkohol, suitsetamine, ebatervislik toitumine jne). Pidevalt ametüsti endaga kandes vabaneb aura pahedest.

Loe, kuidas oma kristalli laadida ja mahalaadida

 

RUUNID AMETÜST

25 ruunisümbolit uuristatud ametüstist kristallidele. Iga ruun on just kui universumi selgroolüli ja kõikides neis peitub esimese ruuni hing.
Runes Oracle’i ametüstkivid on vahend ennustamiseks, meditatsiooniks, nõu küsimiseks aga neid võib hoida ka talismanina. Ametüst sobib kõrgema teadvusega ühenduse loomiseks ning veelgi täpsemaks ennustamiseks.

EAN: 8720088291047

Päritoluriik: India

35.00 sis. KM

Laost otsas