POOD

SPIRITS VALGE UNENÄOPÜÜDJA

Spirits valge unenäopüüdja on täiesti naturaalne (sulgedeta) vegansõbralik unenäopüüdja. Valmistatud käsitsi vaimselt õnnistatud Bali saarel. Head unenäod läbivad unenäopüüdja ​​ja halvad takerduvad võrku ja hävivad koos esimese koiduvalgusega. Balil on kohalikud vaimumaailmaga väga kursis ning unenäopüüdja on neil tähtsal kohal. Nad on uuendanud selle jõudu. Valmistatud armastusega rotangist, puuvillast ja puidust helmestest, millele on lisatud õnnistused. Sobib magamistuppa või terrassile aksessuaariks. Tekitab sinus rahuolu ja tänulikkust.

Öövaimud võivad tuua häid ja halbu unenägusid.

Mis on unenäopüüdja?

Unenäopüüdja ​​on kaitsetalisman, mida kasutatakse inimeste kaitsmiseks õudusunenägude ja halbade unenägude eest. Amuletti kasutati tavaliselt väikelaste jaoks ja riputati nende hällide või voodite kohale. Tänapäeval on unenäopüüdja ka sisustuselement, mis teeb magamistoa hubasemaks.

Kuidas unenäopüüdjat puhastada?

Unenäopüüdjat võiks paar korda kuus puhastada viiruki või salveiga.

SPIRITS VALGE UNENÄOPÜÜDJA

Spirits valge unenäopüüdja on täiesti naturaalne (sulgedeta) vegansõbralik unenäopüüdja. See on valmistatud käsitsi vaimselt õnnistatud Bali saarel. Head unenäod läbivad unenäopüüdja, kuid halvad takerduvad võrku ja hävivad koos esimese koiduvalgusega.

EAN: 5056368305191

15.40 sis. KM

1 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

SPIRITS VALGE UNENÄOPÜÜDJA + PALO SANTO PUU 20G
: 19.90