POOD

TÄHISTAEVAS VIIRUKIHOIDJA

Tähistaevas viirukihoidja peal on tähistaeva disain, mida rõhutavad kuldsed fooliumidetailid. Lihtsalt asetage suitsev viirukipulk hoidiku keskele või kasutage seda väikeste nipsasjade hoidmiseks tualett- või öökapil.

Mis on viiruk?

Viiruk on aine, mida põletatakse meeldiva lõhna saamiseks. Tegelikult on sõna “viiruk” tuletatud ladinakeelsest sõnast “põlema”.

Viiruk on olnud iidsetest aegadest – seda kasutati religioossetes rituaalides Vana-Egiptuses, Babülonis ja Kreekas. Sajandite jooksul ja tänapäevani on inimesed kogu maailmas kasutanud viirukit erinevatel põhjustel, sealhulgas:

  • kurjade vaimude peletamiseks
  • endaga kontaki saamiseks (meditatsioon, jooga)
  • meeldiva lõhna saamiseks
  • ruumi või enese energeetiliseks puhastamiseks

Olenemata sellest, kas tegu on pulk- või koonusviirukitega, põletatakse neid rahuliku ja erilise õhkkonna loomiseks. Viirukite põletamine algatab tihtipeale mingisuguse rituaali või tseremoonia. Viirukid pärinevad 2000 aasta tagusest ajast ja nende põletamiskommet leiab väga erinevatest kultuuridest. Indias süüdatakse viirukid Hindu rituaalide tarbeks ja Jaapanis on viirukite põletamisele pühendatud lausa omaette praktiseerimisharu nimega kōdō.

Valiku meie teisi viirukihoidjaid leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/viirukid-koonusviirukid/viirukialused/.

 

TÄHISTAEVAS VIIRUKIHOIDJA

Tähistaevas viirukihoidjal on tähistaeva disain, mida rõhutavad kuldsed fooliumidetailid. Lihtsalt asetage suitsev viirukipulk hoidiku keskele või kasutage seda väikeste nipsasjade hoidmiseks tualett- või öökapil.

EAN: 5056131118546

Suurus: 2cm x 9cm x 9cm

Kaal: 85g

7.50 sis. KM

1 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

TÄHISTAEVAS VIIRUKIHOIDJA + DRAAKONI VERI VIIRUK, SATYA
: 9.90