POOD

TRIQUETRA VIIRUKIHOIDJA

Triquetra viirukihoidja on valmistatud terrakotast ja sellel on pilkupüüdev must disain. Sobib suurepäraselt pühale altarile või päikeselisele aknalauale asetamiseks. Mõeldud põletamiseks viirukitega.

Mis on viiruk?

Viiruk on aine, mida põletatakse meeldiva lõhna saamiseks. Tegelikult on sõna “viiruk” tuletatud ladinakeelsest sõnast põlema”.

Viiruk on olnud iidsetest aegadest – seda kasutati religioossetes rituaalides Vana-Egiptuses, Babülonis ja Kreekas. Sajandite jooksul ja tänapäevani on inimesed kogu maailmas kasutanud viirukit erinevatel põhjustel, sealhulgas:

  • kurjade vaimude peletamiseks
  • endaga kontaki saamiseks (meditatsioon, jooga)
  • meeldiva lõhna saamiseks
  • ruumi või enese energeetiliseks puhastamiseks

Olenemata sellest, kas tegu on pulk- või koonusviirukitega, põletatakse neid rahuliku ja erilise õhkkonna loomiseks. Viirukite põletamine algatab tihtipeale mingisuguse rituaali või tseremoonia. Viirukid pärinevad 2000 aasta tagusest ajast ja nende põletamiskommet leiab väga erinevatest kultuuridest. Indias süüdatakse viirukid Hindu rituaalide tarbeks ja Jaapanis on viirukite põletamisele pühendatud lausa omaette praktiseerimisharu nimega kōdō.

TRIQUETRA VIIRUKIHOIDJA

Triquetra viirukialus on valmistatud terrakotast ja sellel on pilkupüüdev must disain. Sobib suurepäraselt  pühale altarile või päikeselisele aknalauale asetamiseks. Mõeldud põletamiseks viirukitega.

EAN: 5056131115996

Suurus: 2cm x 9cm x 9cm

Kaal: 100g

5.99 sis. KM

Laost otsas