POOD

TRUUDUS – AMASONIIT KÄEVÕRU

“Truudus” amasoniit käevõru. Amasoniit pärlite ja Lootose lille sümboliga käevõru. Amasoniit on ilu, sõltumatuse, julguse ja truuduse kristall. Ta aitab ka paremini mõista tundeid ning vabaneda meid ja teisi kahjustavatest hoiakutest. Amasoniit kaitseb sinu suhet teiste inimeste.

Amasoniit päästab valla keelepaelad ning annab julguse rääkida oma tõde – teisisõnu puudutada teemasid, mida on pikalt vaka all hoitud. Olles tugevalt seotud kurgutšakraga, aitab see kristall väljendada kõike, mis on tundeelus oluline. Puhastades efektiivselt ja leebelt kurgutšakra avab amasoniit tee piiramatu loovuse allikani.

Amasoniit sümboliseerib ka tõde, avameelsust ja siirust. Samuti soodustab selle kristalli kandmine selgeltnägemise ja selgeltkuulmise võime arengut. Tema roheline värvus muudab meeleolu rõõmsamaks, suurendab eneseusku ning seeläbi toob kandja ellu ka materiaalset küllust.

Pärli suurus: 8mm
EAN: 8719497613465

Mala on hinduistlik ja budistlik tööriist palvetamiseks ja mediteerimiseks. Seda kasutatakse mantrate lugemiseks meditatsiooni ajal. Mantra on sageli sanskriti keelest pärit sõnade kogum, mida korratakse mitu – traditsiooniliselt 108 – korda.

Kogu valiku käevõrusid leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/vae-ehted/kaevorud/.

TRUUDUS – AMASONIIT KÄEVÕRU

 Julgus  Armastus  Enesehinnang  Truudus  Õnne tunne  Sõnaosavus 

9.99 sis. KM

2 laos