POOD

TSELLULIIDIVASTANE MASSAAŽIHARI

Tselluliidivastane massaažihari naha paremaks hoolduseks. Suurepärane abivahend tselluliidi vastu. Kangast käepidemega ning looduslike harjastega tselluliidivastane massaažhari sobib suurepäraselt nii massaažiks kui ka kuivharjamiseks. Tselluliidivastune massaažihari stimuleerib vereringet ja soodustab ainevahetust. Regulaarne kasutamine aitab parandada naha elastsust ja hoiab ära tselluliidi tekke. Sobib ka kõige tundlikumale ja õrnale nahale.

Veelgi täiuslikumaks hoolduseks kasuta meie imelisi kehakoorijaid ja teisi ilutooteid, et endale üks mõõnus spas olemise tunne luua! Need leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/ilutooted/. 

KASUTAMINE:

Tee hari vee all niiskeks, et hari muutuks pehmemaks. Tee harjastega naha pinnal ringjaid liigutusi. Kasuta koos oma lemmiku dušigeeliga ja naudi massaaži. Pärast pesu on nahk imeliselt pehme ja puhas! Loputa hari ja aseta see kuivama.

TSELLULIIDIVASTANE MASSAAŽIHARI

Tselluliidivastane massaažihari naha paremaks hoolduseks. Suurepärane abivahend tselluliidi vastu. Kangast käepidemega ning looduslike harjastega tselluliidivastane massaažhari sobib suurepäraselt nii massaažiks kui ka kuivharjamiseks. Hari stimuleerib vereringet ja soodustab ainevahetust. Regulaarne kasutamine aitab parandada naha elastsust ja hoiab ära tselluliidi tekke. Sobib ka kõige tundlikumale ja õrnale nahale.

EAN: 5055796542970

5.10 sis. KM

1 laos

Kategooria: Sildid: ,