POOD

VIIRUKIALUS JOOGA STUUDIO

Viirukialus Jooga Stuudion on väga efektse kõrge jalaga. Viirukialuse kaan käib pealt ära ning võid sellesse asetada kas koonusiivuki või klassikalise pulk viiruki.

Mõõdud: 18cm kõrge x 8cm hoidja läbimõõt

Mis on koonusviiruk?

Viirukikoonused on koonuselise kujuga kivistunud viiruki massid. Nagu ka tavalisi viirukipulki, on ka viirukikoonuseid mitmesuguseid erinevate koostisainetega. Viirukikoonuseid kasutatakse läänepiirkondades üldiselt vähem, kuid kohalikud, näiteks Indias, armastavad neid väga.

Olenemata sellest, kas tegu on pulk- või koonusviirukitega, põletatakse neid rahuliku ja erilise õhkkonna loomiseks. Viirukite põletamine algatab tihtipeale mingisuguse rituaali või tseremoonia. Viirukid pärinevad 2000 aasta tagusest ajast ja nende põletamiskommet leiab väga erinevatest kultuuridest. Indias süüdatakse viirukid Hindu rituaalide tarbeks ja Jaapanis on viirukite põletamisele pühendatud lausa omaette praktiseerimisharu nimega kōdō.

Valiku meie teisi koonusviiruki põleteid leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/viirukid-koonusviirukid/viirukialused/.

SALVEI TÕRVIKUGA SAAD PUHASTADA:

-iseenda aurat ja energiakeskuseid
-oma kodu ja ümbrust
-väeesemeid nagu kristallid, käevõrud, kaelakeed jt

Selleks süüta tõrvik ning levita tossu soovitud kohtadesse. Ettevaatust langeva söega! Salveitõrvikut saab kasutada korduvalt, seda uuesti süüdates.

PALO SANTOGA KODU PUHASTAMINE

Palo Santo puu on šamaanide ja ravitsejate seas vaimselt kõrgelt hinnatud ning Lõuna-Ameerika põlisrahvad on seda tuhandeid aastaid kasutanud pühades rituaalides ja puhastamise eesmärgil. Palo Santo puu põletamisel tuleb valge suits, mis aitab tervendada ja puhastuda. Palo santo puu aur on maagiline kodu energia puhastamiseks. Kogus 1tk.

Palo Santo põletamine kodus täidab toa meeldiva aroomiga. Palo Santo aitab sul külmetushaigustest kiiremini terveneda ning aitab peavalude vastu. Ta loob energeetilise kaitse sinu kodule ja sinule.

Oma kodu puhastamiseks Palo Santo puuga liigu kellaosuti suunas ning käi läbi ka kõik nurga. Palo Santo suitsu ruumis levitamiseks liiguta suitsu kohal kergelt pikka sulge.

Palo Santo on võimas ja kiire kristallide puhastaja. Palo Santo suits sobib kõikide kristallide puhastamiseks.

KUIDAS PALO SANTO PUUTÜKKI PÕLETADA:

Võta Palo Santo puutükk sõrmede vahele ning süüta tikuga põlema. Hoia puutükki nii umbes 45-kraadise nurga all põlev ots all pool. Kuna Palo Santo kustub kergelt, siis 45-kraadise nurga all põletades jõuab piisav osa puidust põleda. Lase leegil põleda mõnikümmend sekundit ning seejärel puhu tuleleekt ära. Puutükist hakkab tulema pühalik valge, peen suitsu juga. Pärast ruumi või kristallide puhastust aseta puutükk viirukialusele või mistahes mittesüttivale pinnale ning lase palo santo suitsul oma väekat ülesannet jätkata. Ühte puutükki saad mitu korda kasutada.

VIIRUKIALUS JOOGA STUUDIO

Viirukialus Jooga Stuudion on väga efektse kõrge jalaga. Viirukialuse kaan käib pealt ära ning võid sellesse asetada kas koonusiivuki või klassikalise pulk viiruki.

Mõõdud: 18cm kõrge x 8cm hoidja läbimõõt

4.99 sis. KM

1 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

VIIRUKIALUS JOOGA STUUDIO + AJURVEDALAVENDLI KOONUSVIIRUK 10TK + POSITIIVSED VIBRATSIOONID VIIRUK, SATYA
: 9.17