POOD

VIRGUTAV – KOMBUCHA

Virgutav – Kombucha: “Sinu kõhus sünnib võitmatu tunne.” on kääritatud teeseene orgaaniline essents. Lihtsate igapäevaste rutiinide juurutamine meie rutiini on ainus viis järjepidevate tulemuste saavutamiseks! See teeseenejook toidab keha seestpoolt, et seda virgutada ning äratada. Annab jõudu ja energiat.

Virgutava kombucha essents on valmistatud hoolikalt valitud koostisainetest – must tee, ingver, apelsin. Rikastatud külmpruulitud kohviga. Kääritatud jook on ilma rafineeritud suhkruta ning pastöriseerimata. Magustatud toore akaatsia meega. Ei sisalda säilitus-, maitse- ega lõhnaineid.

Essentsid on täis probiootikume, mis on teaduslikult tõestatud, et need aitavad mitmekesistada soolestiku mikrobioomi.  

Sobib ideaalselt päeva alguses virgutuseks või pärastlõunaseks ergutuseks. Ravib ka pohmelli just kui võluväel!

Legendid räägivad, et kombucha kääritatud jook pärineb iidsest Hiina impeeriumist, Qini dünastia ajast, mil valitses keiser Qin Shi Quang. Tema alkeemikud ja teadlased lõid väidetavalt  “pikaealisuse tee”, otsides surematuse eliksiiri. Läbi ajaloo on kombuchat seostatud kuninglike perekondade, eliitsõdalaste ja juhtidega, kes on otsinud seedimise tervendust, pikka eluiga ja energiat. Väidetavalt kandsid nii Jaapani samuraid kui ka Tšingis-khaani sõdurid alati kaasas nahast pudeleid kääritatud teega.

KUIDAS KASUTADA VIRGUTAV – KOMBUCHA ESSENTSI:

Lahjendada 200-250ml vees.

Säilita toatemperatuuril kuivas ja pimedas!

Koostisosad: bakterite ja pärmi sümbiootiline kultuur*, mesi*, must tee Assam*, ingver*, kaneelipulk*, apelsinikoor*, apelsinipulber*, ingveripulber*, kaneelipulber*, lahustuv külmpruulitud kohvi ekstrakt (* mahetootmisest) .

Kogus: 17ml

Tootja: Cidrani

Valiku teisi kombucha essentse leiad siit!

 

VIRGUTAV – KOMBUCHA

Sinu kõhus sünnib võitmatu tunne! Lihtsate igapäevaste rutiinide juurutamine meie rutiini on ainus viis järjepidevate tulemuste saavutamiseks. See teeseenejook toidab keha seestpoolt, et seda virgutada ning äratada. Annab jõudu ja energiat. Ravib ka pohmelli just kui võluväel!

3.20 sis. KM

Kategooria: Sildid: , , ,