POOD

7 TŠAKRA KIVI KUULID – TÄIELIK KODU TASAKAAL

7 Tšakra kivi kuulid komplekt tasakaalustab sinu kodu energia, tõstab feng shui ja puhastab aura. Komplektis on: ametüst, mäekristall, roheline aventuriin, lapis lazuli, topaasjaspis, karneool, punane jaspis kuulike. Ühe kuuli läbimõõt on 2cm.

Pakend: puuvillane hoiukott

Ametüst: ♥ Enesekindlus ♥ Sisemine rahu ♥ Tervenemine ♥ Tasakaal ♥ Rahulik uni ♥ Vaimne teadlikkus ♥ Stressi leevendus ♥

Karneool: ♥ Viljakus ♥ Armastus ♥ Armukadedus ♥ Menopaus ♥ Energia ♥Hirmudest vabanemine ♥

Mäekristall: ♥ Tervis ♥ Energia ♥ Rahu ♥ Tasakaal ♥ Enesekindlus ♥ Armastus ♥ Kaitse ♥ Kaalu langus ♥

Aventuriin: ♥ Raha ♥ Armastus ♥ Tervenemine ♥ Tasakaal ♥

Lapis Lazuli ehk lasuriit: ♥ Mõtte selgus ♥ Sõnaosavus ♥ Edukus ♥ Ühendus kõrgemate jõududega♥ Rahuli uni ♥ Peavalu leevendus ♥

Jaspis: ♥ Tervis ♥ Energia ♥ Rahu ♥ Tasakaal ♥ Enesekindlus ♥ Kaitse ♥ Emadus ♥

 

Mida toob sinu ellu ametüst?

Ametüst on tõeline tasakaalu kivi. Ametüst rahustab tugevaid emotsioone ja laseb sul öösiti rahulikult magada. Ametüst aitab unetuse vastu. Pane kivi ööseks oma padja alla.

Ametüst on meie kolmanda silma ja kroontšakra avaja ning tasakaalustaja. Ametüst aitab mediteerimisel iseendaga kontakti saavutada ning rahustab tugevaid emotsioone ning tasakaalustab vaimset seisundit. Ametüsti kobar või maatriks sobib hästi kodu energiate rahustamiseks ja tasakaalustamiseks.

Ametüst aitab sul võidelda sõltuvustega ning loobuda pahedest, tugevdades aurat ning muutes inimese otsusekindlamaks. Alkoholi probleemide puhul tuleb kristall asetada selle inimese madratsi või voodi alla. Siis saab kristall öösel inimese auraga tööd teha. Sobib kõikide nende harjumuste puhul, millest inimene soovib loobuda (alkohol, suitsetamine, ebatervislik toitumine jne). Pidevalt ametüsti endaga kandes vabaneb aura pahedest.

Loe, kuidas oma kristalli laadida ja mahalaadida

7 TŠAKRA KIVI KUULID – TÄIELIK KODU TASAKAAL

7 Tšakra kivi kuulid tõstavad kodu feng shui, puhastavad aura ja kodu energia.

EAN:8720088296912

Ühe kuuli läbimõõt: 2cm

49.50 sis. KM

1 laos