KÜÜNLAD ja KÜÜNLAJALAD

Näitan kõiki 23 tulemust

Küünlad ja küünalajad suurepärased aura puhastamiseks. Meditatsiooni ajal kasuta eeterlike õlidega immutatud küünlaid. Seleniidist küünlajalg toob sinu koju rahu ja positiivse energia. Kuu Valguse küünald on valminud käsitööna 100% puhtast ja looduslikust palmivahast.

Paljude meie maailma traditsioonide kohaselt tähendab küünla süütamine püha tegu, mis tähendab rohkem, kui sõnad suudavad öelda; kõik on seotud tänulikkusega. Iidsetest aegadest on inimene pühades paikades küünlaid süüdanud.  

Enne mediteerimist on hea ruum puhastada Palo Santo puu pirruga, viirukiga või rituaaltõrvikuga.  Ava aken, et püha suits saaks negatiivse energia ruumist välja viia.  Seejärel süüta küünal ja ütle oma taotlus, mida soovid inglilt, esivanematelt, oma kristallilt, väeesemelt, palve keelt?

Kodu positiivset energiat hoiab väga hästi mäekristalli geood. Geood on väga tervendav ja kaitsev kristall, positiivse energia tootja ja võimendi. Aseta mäekristalli geood hematiidi kõrvale. Koos hematiidiga annab mäekristall eriti tugeva kaitse ja hoiab negatiivse energia eemal.