POOD

KAITSE – AHHAAT CHIPS KÄEVÕRU

Kaitse – ahhaat chips käevõru on eriline, naiselik ja ilus. Käevõru iseloomustab meelerahu, turvatunne ja kaitse. See multifuktsionaalne poolvääriskivi toetab vaimset arengut, aitab traumadest üle saada ja säilitab tasakaalu. Vabastab südamesse kogunenud emotsioonid, viha ja hirmu. Ahhat asendab selle kõik armastuse ja turvatundega. Ta toob ellu rahu, vaimse arengu ja õnne.

Ahhaati kasutakse ka raskete otsuste vastu võtmiseks, aitab jõuda parima lahenduseni. Puhastab nii enda kui ka kodu negatiivsest energiast. Ahhaat on väga hea stabiilsuse looja, stressi leevendaja ja pingete maandaja. On suurepärane abimees halbade unenägude vastu.

Ahhaat moodustub tavaliselt vulkaanilistes kivimites olevatesse tühemikesse, mida nimetatakse vesiikuliteks. Kivimites liikuvast hüdrotermaalsest veest sadestub välja ränidioksiid, mis moodustab vesiikulite seintele mikrodruuse (miarooliline tekstuur). Kui sadestuvate mineraalide koostis pisut muutub, siis muutub ka uue kihi värvus, mis annabki ahhaadile vöödilise välimuse. Kui tühemikud pole lõpuni ahhaadiga täitunud, siis võib selle sisemuses olla silmaga nähtavatest kristallidest kvartsidruus.

Ahaati leidub peamiselt Brasiiliast, Uruguiast, ja Saksamaalt.

Loe, kuidas oma kristalli laadida ja mahalaadida

KAITSE – AHHAAT CHIPS KÄEVÕRU

Ahhaat kaitse käevõru on eriline, naiselik ja ilus. Käevõru iseloomustab meelerahu, turvatunne ja kaitse. See multifuktsionaalne poolvääriskivi toetab vaimset arengut, aitab traumadest üle saada ja säilitab tasakaalu. Vabastab südamesse kogunenud emotsioonid, viha ja hirmu. Ahhat asendab selle kõik armastuse ja turvatundega. Ta toob ellu rahu, vaimse arengu ja õnne.

♥ Tervis ♥  Seedimine ♥ Õnnetuste kaitse ♥  Tasakaal ♥  Enesekindlus♥ 

Suurus: 9x2x1cm

EAN: 5055796579433

8.00 sis. KM

12 laos