POOD

AARETE KAST KRISTALLIDEGA – 200g

Aarete kast kristallidega 200g sisaldab järgmiseid lihvitud kristalle: ametüst, punane kvarts, Brasiilia kaltsedon, kassisilm, sinine kvarts, amasoniit, väävel kvarts, päevakivi, must oonüks, dalmaatsia jaspis, mäekristall, nefriitjade, roosa kvarts, valge mäekristall, punane jaspis, aventuriin. Kivide suurused on orienteeruvalt 1-2cm.

Miks kasutada aarete kast kristallidega?

See on suurepärane komplekt kodus Feng Shui suurendamiseks. Rõõmusta sõpra või last selle toreda kingitusega. Ehtsast puidust kastil on metallkinnitus.

Imeilus lilla vääriskivi, ametüst toob  jõudu, julgust ja rahu. Ametüt on rahustav kivi, mis aitab sul oma loovuse vabastada. Ametüst on suurepärane kingitus kõigile, kes kannatavad ärevuse, meeleoluhäirete ja sõltuvuste käes. Ametüst toob sinu elu vaimse ja füüsilise tasakaalu.

Punane kvarts on tervendav kristall. Ta on oma võimsa energia poolest tuntud kivi, mis väärib kohta iga praktiku kollektsioonis. Punase kvartsi peamine eesmärk on tugevus ja kaitse. Kristall õnnistab teid igapäevaselt enesekindluse ja turvatundega. Punane kvarts on nagu tugikivi, mis inspireerib sind olema tugev. Ta on eriti kasulik neile, kes on läbimas raskeid etappe eluteel. 

Brasiilia kaltsedonon on kivi, mis rahustab suuri emotsionaalseid mustreid, vihapurskeid, frustratsiooni, ärevust ja kasvavat paanikat. Eemaldades nendest emotsioonidest segaduse ja sudu, tunnete end paremini ja olete valmis vastu võtma uut kasulikku informatsiooni. Kaltsedon julgustab olema enesekindlam ja aitab teil intuitiivselt mõista, millal on parim vaikida või millal on aeg sõna võtta.

Kassisilm on oma silmatorkavale välimusele hinnatud ka selle tugevate metafüüsiliste jõudude ja omaduste poolest. Kassisilma kandmine aitab kurja eemale peletada ja toimib talismanina, mis kaitseb ettenägematute ohtude eest. See kivi toob üldiselt rikkust ja õitsengut ja/või aitab inimestel kaotatud rikkust tagasi saada. Arvatakse, et kassisilma kvarts aitab ka silmahäirete korral, traumajärgsetest seisunditest taastumisel, vähi ravimisel, öise nägemise suurendamisel, veresuhkru reguleerimisel ja liikuvuse soodustamisel. Kassisilma kvarts suurendab otsustusvõimet ja annab sügavama mõistmise. Samuti arvatakse, et see tugevdab intuitsiooni ja suurendab psüühilisi võimeid ja keskendumisvõimet.

Sinine kvarts on loovuse kristall. Ta toetab inimest eneseväljenduses ja aitab saada paremaks suhtlejaks. Sinine kvarts annab teile teadlikkuse, mis aitab leida lahenduse soovidele, mida südames ihkate ja vajate. Ta õpetab elu elama ja elu tundma. Sinine kvarts on ka mõõtmatu andestuse kivi. Kui see on miski, millega olete hädas olnud, siis soovitame kivi igapäevaselt peopesas hoida ja seda mudida.

Aarete kastis on veel palju kristalle

Amasoniit on suurepärane tööriist negatiivse energia eemaldamiseks teie elust. Pole oluline, kui karm te hetkel enda vastu olete, amasoniit suudab kõik selle halva endasse imeda ja tuua teie ellu valgust. Kristall teeb kõik selleks, et teie silmad oleks rõõmsad ja meel positiivne.

Väävel kvarts üks peamisi määravaid tegureid on selle passiivne võime juhtida oma meelt, pakkudes samal ajal lootust teie emotsionaalsele kehale ja vaimule. Laske oma äsja valgustatud tuumal immutada oma ainulaadseid kognitiivseid võimeid. Väävel kvarts aitab teil üles leida oma sisemise jõu allika.

Päevakivi on loovuse vääriskivi. Päevakivi aitab leida ebatavalisi ja põnevaid viise eesmärkide saavutamiseks, stimuleerides loovat mõtlemist. Päevakivi tõstab teie enesehinnangut, endast lugupidamist ja eneseteadlikkust. Arvatakse, et päevakivi aitab joondada meie tšakraid, peenkehasid ja meridiaane ning on hea astraalrännakuks.

Must oonüks on õnne meister. Kõigil mustadel kividel on tugevad raviomadused, eriti kui räägime kaitse barjäärist kõige eest, mis võib kahjustada. Oonüks toob su ellu suure tahtejõu. Must oonüks tekitab teie ümber kaitsva jõuvälja kilbi ja aktiveerib ka teatud tšakrad kehas. See aitab kaasa enesekindluse saamisele, loomingulisele keskendumisele ja aitab jõuda teil iidsete tarkuste juurde. Must oonüks maandab teid kehas, vaimus ja hinges.

Dalmaatsia jaspist nimetatakse sageli rõõmukiviks ning sellel on mänguline, lapselik vibratsioon, mis aitab vabaneda vihast või haavatud tunnetest. Samuti võimaldab ta meil luua ühenduse oma sisemise lapsega ja lasta lahti pahameelest, kibestumisest või ahistavatest tunnetest, et aidata meil sukelduda täielikult elu positiivsetesse külgedesse.

LISAKS VEEL:

Mäekristall on tuntud kui “meistertervendaja” ja seda saab programmeerida ja kasutada mis tahes seisundi jaoks. See on ideaalne kristall mediteerimiseks ja vaimse teadlikkuse tugevdamiseks ning äärmiselt võimas tervendav tööriist ja energiavõimendi. Mäekristall harmoniseerib kõiki seitset tšakrat ning tasakaalustab, joondab ja puhastab aurat. Mäekristalliga väestatud vesi on puhastava ja tasakaalustava toimega. Sobib hästi detox kuuri tegemiseks ja kaalulangetuseks.

Nefriitjade on nii iidsete Mayade kui Hiina pühakivi, mis integreerib meele kehaga ja sümboliseerib mõistust, halastust, vaprust, püsivust, õiglust, tagasihoidlikkust, lahkust ning truudust. Nefriitjade pikendab eluiga läbi oma ustavate võnkumiste, mis mõjuvad tasakaalustavalt kogu organismile. Kivi kosutab neere ning südant, ergutab ainevahetust ning vereringet, tasakaalustab vererõhku ning närvisüsteemi. Lisaks sellele aitab see avada ning tasaskaalustada südametšakrat ning tervendada inimest tunnete tasandil.

Roosa kvarts on ilus tingimusteta armastuse ja lõpmatu rahu kristall. Südame ja südametšakra jaoks kõige olulisem kristall, see tõmbab ligi igasugust armastust. Roosa kvarts annab kindlustunde ja rahu, tõmbab välja negatiivseid energiaid ning asendab armastuse ja rõõmuga. Kui sul on soov olemasolevat armastust tugevnada ja puhastada negatiivsest energiast, siis roosa kristall on just sinule. Ta aitab sul leida ka uut armastust. Esita kivile oma taotlus ning aseta kivi aknalauale kuuvalgusesse laadima.

Punane jaspis on üks parimaid tervise kristalle. Aitab tugevdada immuunsust, on hea hingamisteedele ja vereloomele. Annab elujõudu ja energiat, samuti teotahet. Punane jaspisi on väga hea seksuaaltšakra tasakaalustaja. Punane jaspis neelab väga kiirelt negatiivset energiat ja viha, mistõttu aitab tasakaalustada oma emotsioone. Suurendab turvatunnet.  Annab sisemist rahu, väge, elujõudu ja kindlustunnet. Jaspis kannab endas ürgemaduse energiat. Aitab vabaneda menstruaalvaludest.

Roheline aventuriin on lohutaja, harmoniseerija ja igakülgne tervendaja, mis toob heaolu ja emotsionaalse rahu. See kivi tasakaalustab negatiivseid emotsioone ja mõtteid ning aitab sul täpselt aru saada, mis sind õnnelikuks teeb. Rohelised kivid ei ole sooja ega külma värvi, vaid neutraalsed ja seetõttu väga rahustavad.

AARETE KAST KRISTALLIDEGA – 200g

Aarete kastis on 200g lihvitud kristalle: ametüst, punane kvarts, Brasiilia kaltsedon, kassisilm, sinine kvarts, amasoniit, väävel kvarts, päevakivi, must oonüks, dalmaatsia jaspis, mäekristall, nefriitjade, roosa kvarts, valge mäekristall, punane jaspis, aventuriin. Kivide suurused on orienteeruvalt 1-2cm.

See on suurepärane komplekt kodus Feng Shui suurendamiseks. Rõõmusta sõpra või last selle toreda kingitusega. Ehtsast puidust kastil on metallkinnitus.

Kastis on ainult looduslikult ilma keemilise töötluseta kristallid.

EAN: 8719172835502

24.99 sis. KM

Saadaval järeltellimisel