POOD

ÄREVUSE MAANDAJA KÄEKETT

Ametüst on rahustava ja lõõgastava toimega kristall, mis toob sinu ellu rõõmu ja harmoonia. Laavakivi aitab sul lahti lasta vanadest hirmudest ja elus edasi liikuda. Koos moodustavad need kaks võimsa kombinatsiooni, mis vabastab sind ärevusest ning asemele tuleb rahu ja harmoonia.

Kanna laavakivile oma lemmikut eeterlikku õli ning lase end saata meeldival aroomil, mis kestab. Eeterlikud õlid tõstavad vibratsioonide taset. Laavakivile saad oma õli kanda, ilma käeketti ära rikkumata.
EAN: 8719497612505
Pärli suurus: 6mm
Käeketi läbimõõt venitamat: 7cm

Mida toob sinu ellu ametüst?

Ametüst on tõeline tasakaalu kivi. Ametüst rahustab tugevaid emotsioone ja laseb sul öösiti rahulikult magada. Ametüst aitab unetuse vastu. Pane kivi ööseks oma padja alla.

Ametüst on meie kolmanda silma ja kroontšakra avaja ning tasakaalustaja. Ametüst aitab mediteerimisel iseendaga kontakti saavutada ning rahustab tugevaid emotsioone ning tasakaalustab vaimset seisundit. Ametüsti kobar või maatriks sobib hästi kodu energiate rahustamiseks ja tasakaalustamiseks.

Ametüst aitab sul võidelda sõltuvustega ning loobuda pahedest, tugevdades aurat ning muutes inimese otsusekindlamaks. Alkoholi probleemide puhul tuleb kristall asetada selle inimese madratsi või voodi alla. Siis saab kristall öösel inimese auraga tööd teha. Sobib kõikide nende harjumuste puhul, millest inimene soovib loobuda (alkohol, suitsetamine, ebatervislik toitumine jne). Pidevalt ametüsti endaga kandes vabaneb aura pahedest.

Loe, kuidas oma kristalli laadida ja mahalaadida

Bränd

ÄREVUSE MAANDAJA KÄEKETT

Enesekindlus Sisemine rahu Tervenemine Tasakaal Rahulik uni Vaimne teadlikkus Stressi leevendus ♥

Nipp: kanna laavakivile oma lemmik etterlikõli ja lase sellel oma tööd teha. Meeldiv aroom saadab sind kõikjal.

EAN: 8719497612505
Pärli suurus: 6mm
Käeketi läbimõõt venitamat: 7cm

Original price was: €9.99.Current price is: €6.99. sis. KM

6 laos

Kategooriad: , Sildid: , ,