POOD

JADE KORTSUDE VASTANE KOMPLEKT

Jade roller ja Gua Sha scraper on naiste näonahka noorendanud juba sajandeid. Jade-rulliga enesemassaaži peamised eelised on näonaha toonuse tõstmise ja vereringe parandamise. Rull vähendab näonaha punetust, muutes selle säravamaks. Tänu looduskivi jahutavale efektile väheneb paistetus eriti silmade ümbruses.

Südamekujuline scraper on akupunktuuri vahend, mis vähendab lihaspingeid ning tõstab nende toonust, vähendades seeläbi kortse ja andes noorusliku jume.

  • Kanna näole kreem, seerum või õli, ning masseeri oma nägu igapäevaselt.
  • Suurema jahutusefekti saavutamiseks hoia kive eelnevalt 30min külmkapis.

Aventuriin on tuntud jade kristallina. Tutvustame sulle, mida ta ta sinu ellu toob? Aventuriini on sajandeid peetud õnnekiviks, . Öeldakse, et kosmos lihtsalt saadab kõik head asjad sulle koos Aventuriiniga ja kuna ta on nö “kinkiv kristall”, on tal alati hea meel seda õnne jagada. Aventuriin hõlmab tervendamise kõiki aspekte, alates emotsionaalsest kuni vaimse ja loomulikult füüsiliseni, lisaks sellele, et see on hea õnne amulett.

AVENTURIINI FÜÜSILISED TERVENDAVAD OMADUSED

Aventuriin on võimas emotsionaalne ja vaimne kivi, kuid ta teab ka, kuidas aidata kaasa füüsilisele paranemisele. Kuna aventuriin on nii tugev puhastuskivi, võib see kohe tööle hakata, aidates organitel saasteainetest puhastada. Seetõttu sobib ta suurepäraselt detox kuuride tegemiseks. Väesta oma joogivesi aventuriini puhastava energiaga. Kanna teda, kaelas, kõrvas, hoia teda taskus ja laua peal.

Aventuriin on kasulik neerudele, põiele ja põrnale, samuti aitab see keha vedelikusüsteemi tasakaalustada. Lisaks kõigele sellele on aventuriin tuntud selle poolest, et aitab võidelda infektsioonidega, alandab palavikku ja julgustab keha end parandama.

AVENTURIINI EMOTSIONAALSED JA VAIMSED TERVENDAVAD OMADUSED

Emotsionaalse heaoluga suhtlemisel on aventuriin uskumatult intuitiivne. See kivi tõrjub sinu meeltest negatiivsed mõtlemismustrid ja toob sulle julguse ning teadmised omaenda tarkade nõuannete vastuvõtmiseks. Ta suurendab sinu iseseisvust, nii et tunneksid end tugevana ja uhkena ning seisad kindlalt oma jalgadel.

Enesehinnangu tõstmisel, maailmas fantastilise enesekindlusega navigeerimisel ja oma hinge toitmisel on iseseisvus ülioluline. Aventuriin on seotud puhtuse ideaalidega, mis ei tähenda elamist ilma varjuküljeta, vaid pigem selget meelt ja rahulikku südamest, et võtta omaks kõik enda aspektid.

EAN/ SKU: B09JCF4DZR

Brand: Jean Falcon

 

JADE KORTSUDE VASTANE KOMPLEKT

Siledam näonahk Paranenud ainevahetus ja vereringe

Original price was: €21.50.Current price is: €9.99. sis. KM

4 laos

Kategooriad: , Sildid: ,