POOD

JADE MASSAAŽIKIVIDE KOMPLEKT

Jade  massaažikivide komplekt – Gua Sha lauda kasutatatakse näo lihaskose toonuse tõstmiseks ja vereringe parandamiseks. Kanna näole kreem või seerum ning tõmba kiviga õrna survega alt üles. Käi kõik näo piirkonnad üle. Näomassaaž tekitab värske tunde ja annab puhanud ilme. See on tõeline nooruse saladus.

100% looduslikust jade kivist valmistatud Gua Sha näomassaaži kivi on naiste nooruslikuma välimuse loomiseks kasutuses olnud juba sajandeid.

Masseeri oma nägu selle akupunktuuri kiviga iga päev. Kanna näole kreem, seerum või õli ning paranda oma vereringet ning näolihaste toonust. Kosmeetikud kinnitavad, et 40+ naistel, kes on regulaarselt näomassaažis käinud on silmnähtavalt vähem kortse, kui nende eakaaslastel.

 

Gua Sha loodusliku jade kiviga:

  • parandad vereringet
  • vähendad kortse
  • vähendad lihaspingeid

100% looduslik jadeiit

Vääriskivid on tuntud oma tervendavate energeetiliste omaduste poolest ja igal kivil on oma energia, mis viib sind rohkem iseendaga kontakti. Kõik kivid on 100% looduslikud ja ei sisalda kemikaale, silikoone või BPA-d. Need on kingitused emakeselt maalt ning käsitööna valmistatud, mistõttu on igal kivi ainulaadne oma kuju, suuruse ja värvi poolest, ning väikesed “puudused” ongi need, mis muudavad selle kivi täiuslikuks. Olge kristalli hoiustamisel ettevaatlik, kukkudes see puruneb.

Jadeiit on nii iidsete Mayade kui Hiina pühakivi, mis integreerib meele kehaga ja sümboliseerib mõistust, halastust, vaprust, püsivust, õiglust, tagasihoidlikkust, lahkust ning truudust. Jadeiit pikendab eluiga läbi oma ustavate võnkumiste, mis mõjuvad tasakaalustavalt kogu organismile. Kivi kosutab neere ning südant, ergutab ainevahetust ning vereringet, tasakaalustab vererõhku ning närvisüsteemi. Lisaks sellele aitab see avada ning tasaskaalustada südametšakrat ning tervendada inimest tunnete tasandil.

JADE MASSAAŽIKIVIDE KOMPLEKT

Jade näomassaažikivi ehk Gua Sha lauda kasutatatakse näo lihaskose toonuse tõstmiseks ja vereringe parandamiseks. Kanna näole kreem või seerum ning tõmba kiviga õrna survega alt üles. Käi kõik näo piirkonnad üle. Näomassaaž tekitab värske tunde ja annab puhanud ilme. See on tõeline nooruse saladus.

GUA SHA on Hiina traditsioonilise meditsiini teadusteraapia tehnika, mida kasutatakse lihaspingete  vabastamiseks, keha vereringe parandamiseks ja ainevahetuse soodustamiseks. Kivi loomulik jahe tunne mõjub koheselt värskendavalt. Gua Sha massaaž sobib suurepäraselt väsinud nahale, vähendab turseid ja kortse.

Komplektis on kolm erikujulist Gua Sha kivi, mis on valmistatud looduslikust jade aventuriinist. Kivi kumerused sobivad keha ja näopiirkonna akupunktuuri massaažiks.  Komplektis on kaasas õpetus, kuidas kive kasutada. Youtube’s on tuhandeid häid videosid, et massaažitehnikat täpsemalt uurida.

Original price was: €21.00.Current price is: €4.50. sis. KM

9 laos