POOD

KÄEKETT – MUREDEST VABASTAJA

Käekett “Muredest vabastaja” on kaitsev väeehe. Ta koosneb 3 kivist: must obsidiaan, hematiit ja tiigrisilm.

Tiigrisilm suurendab sinu füüsilist jõudu, energiat, teotahet, enesehinnangut ja -väärikust.

Must obsidiaan kaitseb sind negatiivsete inimeste halbade kavatsuste ja nende haiget tegevate sõnade eest. Ta aitab sul kõigest halvast sinu elus vabaneda ning edasi liikuda. Must obsidiaan on väga hea auravälja puhastaja, murede ja stressi vabastaja.

Hematiit on tõhus maandus- ja kaitsekivi, harmoniseerib meelt, keha ja vaimu. Lahustab negatiivsust ning takistab negatiivsete energiate ligipääsu. Hematiit on suurepärane kristall vereprobleemide puhul. Aitab puhastada verd ning samuti taastab kudesid. Hematiit on tugev kristall!

Käeketi läbimõõt on 9cm ilma venitamata kujul. Iga pärli läbimõõt on 8mm.

Mida toob sinu ellu kristall tiigrisilm?

Tiigrisilm on külluse, jõukuse, enesekindluse ja edu kristall. Õigel ja kvaliteetsel tiigrisilmal liigub nö silmatriip, kui kivi küljelt-küljele liigutada. Ajalooliselt on teda kasutatud kaitseks kurja Silma eest ning kõikvõimalike haiguste ja needuste vastu. Ta kaitseb psüühhiliste rünnakute eest ja hoiab kandjat ka õnnetusjuhtumite ja negatiivse energia eest kaitstuna.

Tiigrisilm on alati valvas, tuues meie sisenägemisse teravust ning mõistma paremini iga olukorra põhjuseid ja tagajärgi. See julgustab meid oma jõudu targalt kasutama ja koondab segase info ühtseks tervikuks.

Tiigrisilm toetab vajalikke muutusi kõigis eluvaldkondades, tugevdades tahet ja kavatsuste selgust, et avalduda kõrgeimal tasemel. Ta inspireerib loovust ning oma annete ja võimete kasutamist. Ta on suurepärane kivi rikkuse saavutamiseks ja selle säilitamiseks, kuna aitab sul teha õigeid otsuseid.

Tiigrisilm on meesenergia kandja, mis aitab saavutada enesedistsipliini. Annab soojust, jõudu ja kindlustunnet. Suurendab küllust ja rikkust ning aitab saavutada stabiilsust ning püsida reaalsuses. Tugevdab nõrka eneseusku ning annab julgust ennast proovile panna. Annab väge muutustega toimetulekuks. Avab päikesepõimiku ja seksuaaltšakra.

Tiigrisilm rahustab närvisüsteemi, mõjub hästi ainevahetusele, seedimisele, põrna ja soolestiku talitlusele, tugevdab maksa ning omab põletikuvastast toimet.

Tiigrisilm on iidseim talisman, salapärane ja võimas, austatud ja kardetud. See annab meile võimaluse jälgida kõike, isegi läbi suletud uste. Egiptlased valisid selle oma jumaluskujude silmadeks, et väljendada jumalikku nägemust. Seotud maagilise tiigriga, ida mütoloogias metsaliste kuningaga, kujutab tiigrisilm julgust, ausust ja õigustatud võimu kasutamist. Rooma sõdurid kandsid tiigrisilma, et relvi kõrvale suunata ja lahingus vaprad olla. Seda on läbi ajaloo kõrgelt hinnatud kui õitsengu ja õnne kivi, mis kaitseb ressursse ja peegeldab teiste pahatahtlikkust või ohte.

EAN: 8720088298275

Loe, kuidas oma kristalli eest hoolitseda

 

 

 

 

KÄEKETT – MUREDEST VABASTAJA

3 kivi väekas käekett: must obsidiaan, hematiit ja tiigrisilm

EAN: 88718657465371

Pärli suurus: 8mm

Keti läbimõõt: 9cm

9.80 sis. KM

3 laos