POOD

KALACHAKRA TERVENEMINE VIIRUK

Nepaalis käsitsi valmistatud Kalachakra “Tervenemine” Tiibeti viiruk loob ühenduse keha ja vaimu vahel tuues endaga kaasa sinu tervenemise emotsionaalsetest traumadest, negatiivsetest läbielamistest. 

Himaalaja mäe viiruk on toodetud tantra budistlikust Karavira tekstist pärit vana tarkuse järgi. See tekst käsitleb pühasid ravimtaimi ja maitsetaimi ning nende positiivset mõju inimeste tervisele, heaolule ja eluruumile.

See esmaklassiline käsitsi valmistatud viiruk aitab leevendada stressiga seotud sümptomeid, mis takistavad tervist, õnne ja meelerahu. Need puhastavad, lõdvestavad ja taastavad ning aitavad seetõttu häirivatest energiatest lahti lasta.

Need viirukid sobivad kasutamiseks joogaga tegelemisel, meditatsioonil, lõõgastumisel, pakkumiseks ja puhastusrituaalideks.

KALACHAKRA – TIIBETI VIIRUK omadused:

100% looduslikud koostisosad.
Ohutu inimestele ja keskkonnale.
20 pulka pakendis.
Pulk põleb umbes 60 minutit.
Käsitsi valmistatud Nepalis.
Infopakend/ingliskeelne brošüür.

EAN: 8718657463629

Mis on viirukid?

Viiruk  on suurepärane abivahend sinu auravälja, ruumide ja kristallide puhastamiseks. Viiruk aitab luua sobiva meeleolu. Taimi on kasutatud juba iidsetest aegadest alates tseremooniatel, rituaalides ja maagias. Rituaalides annab viiruki kasutamine oma kõrgema minaga parema kontakti ning aitab lõdvestuda.  Igal taimel on oma energeetika, mis viiruki suitsu toimele omal moel kaasa aitab. Viiruki põletamiseks on vajalik spetsiaalset viirukihoidjat/alust. Need on tavaliselt tehtud nii keraamikast, puidust kui ka metallist. Põlev viiruk tuleb asetada eemale süttivatest materjalidest, seda ei tohi jätta järelvalveta ega väikeste laste käeulatusse.  Süüta viiruk tikuga, puhu seejärel leek ära ning viiruk hakkabki suitsema. Samal ajal pudeneb viirukialusele pisut tuhka. Viiruki põletamise ajal soovitame hoida akent lahti, et negatiivne energia saaks toast väljuda.  Kui ei soovi kogu viirukipulka korraga ära põletada, kustuta viiruk ära ning süüta järgmisel korral uuesti.
Soovitame oma kodu ja kristalle puhastada viirukitega vähemalt iganädalaselt.

Põhjused, miks kasutada viirukeid:

Viiruki põletamine aitab soodustada keskendumist. Viirukil on tähtis koht paljudes religioonides ja kultuurides. Selle kasutegurist on teadlikud ka näiteks mungad, kes kasutavad viirukit mediteerimiseks. Viiruki suits aitab oma mõtetest selgust luua.

Viiruk muudab su kodu meeldivalt lõhnavaks. Väga kerge ja kiire nipp – aitab nendest keemilistest õhuvärskendajatest.

Feromoonidega viirukid aitavad stimuleerida seksuaalset iha ja suurendavad seksuaalset külgetõmmet.

Soovid suurendada motivatsiooni ja positiivse energia taset? Viiruku põletamine aitab! Tõepõhi seisneb selles, et viirukid on kasutuses olnud juba aastasadu ning neid on kasutatud religioossetel ja spirituaalsetel kokkusaamistel, et puhastada õhku ja enda hinge. On juba teada, et viirukid puhastavad negatiivsest energiast, seega jääb alles ainult positiivne 🙂

On uuringuid, mis väidavad, et viiruk aitab leevendada peavalusid. Erinevad lõhnad stimuleerivad aju tootma keemilisi ühendeid – nt dopamiin ja serotoniin, mis tekitavad õnnetunnet, rõõmu ja rahulolu.

Teadlaste tehtud uuringus leiti, et viiruki (Boswellia puu vaik) põletamine aitab vähendada ärevust ja isegi depressiooni. Vaik mõjutas neid aju osi, mida praegu mõjutatakse ravimitega (näiteks antidepressandid). Viirukil on ka teada tuntud rahustav omadus. Teatud viiruki suits aitab rahustada südametegevust kui ka närve.

Põleta viirukit ja lase fantaasial lennata. Hinga sügavalt sisse ja kujutle end kuskil troopilisel saarel, matkarajal või vihmametsas. Viiruki aroom aitab stimuleerida loovust.

Viiruk ja enesekindlus käsikäes? Just nii! Paranenud keskendumisvõime, suurenenud loovus ja motivatsioon aitavad kaasa ka enesekindluse kasvule.

Soovid paremat und? Põleta viirukit enne magama jäämist. Viiruki rahustav mõju aitab kaasa unetegevuse soodustamiseks. Imeline looduslik vahend unetuse vastu.

Kasuta viirukit, et desinfitseerida oma kodu ja sind ümbritsev keskkond. Teatud viirukitel on antibakteriaalsed omadused ja tänu sellele saab neid kasutada desinfitseeriva vahendina. Nii hoiad eemale viirused ja haigused.

Kogu valiku meie teisi võrratuid viirukeid leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/viirukid-koonusviirukid/.

KALACHAKRA TERVENEMINE VIIRUK

Nepaalis käsitsi valmistatud Tiibeti viiruk Kalachakra loob ühenduse keha ja vaimu vahel tuues endaga kaasa sinu tervenemise emotsionaalsetest traumadest, negatiivsetest läbielamistest. 

Pakis 20 viirukit.

3.50 sis. KM

1 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

KALACHAKRA TERVENEMINE - TIIBETI VIIRUK + VIIRUKI ALUS YIN YANG
: 5.20
Kategooria: Silt: