POOD

KEHA JA HINGE TERVENDAJA – MÄEKRISTALL KÄEKETT

Keha ja hinge tervendaja – mäekristall käekett on valmistatud 8mm läbimõõduga mäekristalli pärlitest. Mäekristall on üks võimsamaid kristalle. Ta aitab sul terveneda hingetraumadest ja füüsilistest hädadest ning liikuda elus edasi.

Mäekristall – Šamaanid ja tervendajad on läbi aegade pidanud teda kõige suurema väega tervenduskristalliks. Tema liitekohad, mis näevad välja nagu sisemised praod, on tervenduskristallides eriti hinnatud. Mäekristall sisaldab informatsiooni kõikide teiste kristallide kohta, mistõttu on see kõikide tšakrate avamiseks ja tasakaalustamiseks suurepärane kivi.  Teda on kerge programmeerida ja läbi tema erinevat infot kanaldada. Mäekristall käekett on tuntud kui “meistertervendaja” ja seda saab programmeerida ja kasutada mis tahes seisundi jaoks. Anna oma kristallile taotlus, mida sa tahaksid, et kristall sinu heaks teeks? Mäekristall on universaalne ja talle võib ükskõik millise ülesande anda. Mäekristall hakkab tavaliselt lummama neid inimesi, kes vajavad oma elus nö suurpuhastust: suhetes, tervises, kehakaalus. 

See on ideaalne kristall mediteerimiseks ja vaimse teadlikkuse tugevdamiseks ning äärmiselt võimas tervendav tööriist ja energiavõimendi. Mäekristall harmoniseerib kõiki seitset tšakrat ning tasakaalustab, joondab ja puhastab aurat. Nimelt ta tasakaalustab kõike, mis tema ümber tasakaalustamist vajab.  

EAN: 8719497613274

Pärli suurus: 8mm

Kristallid: mäekristall

KEHA JA HINGE TERVENDAJA – MÄEKRISTALL KÄEKETT

Mäekristall tasakaalustab kõike, mis tema ümber tasakaalustamist vajab. Anna oma kristallile taotlus, mida sa tahaksid, et kristall sinu heaks teeks? Mäekristall on universaalne tervendaja ja talle võib ükskõik millise ülesande anda. Kui sinu elus on segadus, ärevus, mure, südamevalu, siis esita mäekristallile tervenemise taotlus ning võid usaldada, et kristall võtab selle ülesande endale südameasjaks. 

Tervis Energia Rahu Tasakaal Enesekindlus Armastus ♥ Kaitse Kaalu langus

Mäekristall on lõvi, neitsi, kaksikud ja jäära tähtkujus sündinute õnnekivi. 

15.56 sis. KM

2 laos