POOD

KRISTALLIDE LAADIMINE JA PUHASTUS

Kristallide laadimine ja puhastus on väga oluline ja vajalik toiming. Kristallid koguvad enda sisse energiat ning nende puhastamine on hädavajalik. Kristallide laadimise ja puhastuse komplektis on 150g hematiiti sinu väekristalli puhastamiseks ja 100g mäekristalle selle laadimiseks.

Kuidas tühjendada ja laadida hematiidi ning mäekristalli laastudega:
Pane komplekti kivid kaussi. Hematiit on raudne kivi, mis ei vaja tühjendamist ja on isepuhastuv. Mäekristall aktiveerub, laeb. Asetage ese, mida soovite puhastada ja laadida, kivide peale. Hoidke üleöö ja sinu kristall tühjeneb ning laaditakse uuesti.

Mäekristall on tuntud kui “meistertervendaja” ja seda saab programmeerida ja kasutada mis tahes seisundi jaoks. See on ideaalne kristall mediteerimiseks ja vaimse teadlikkuse tugevdamiseks ning äärmiselt võimas tervendav tööriist ja energiavõimendi. Mäekristall harmoniseerib kõiki seitset tšakrat ning tasakaalustab, joondab ja puhastab aurat.

Hematiit on ka kaitsekristall, mis aitab sul vabaneda stressist ja muremõtetest ning negatiivsusest. On hea peavalude ja migreeni puhul. Hematiit aitab ka inimesi, kel vererõhuga probleemid. Hematiidil on oskus hoida kandjast eemal inimesed, kes ei pea meie ellu kuuluma, sõbrad, kes meelitavad libedale teele. Hematiit sobib hästi ka õpilastele-tudengitele, aidates taas õppimist edendada ja suurendada huvi selle vastu.

Loe ka meie blogist kristallide laadimise ja puhastamise kohta: https://kuuvalgus.ee/kristallide-laadimine-ja-puhastamine/.

KRISTALLIDE LAADIMINE JA PUHASTUS

Kristallid koguvad enda sisse energiat ning nende puhastamine on hädavajalik. Kristallide laadimise ja puhastuse komplektis on 150g hematiiti sinu väekristalli puhastamiseks ja 100g mäekristalle selle laadimiseks.

Kogus: 250g

EAN: 8719497617784

Kivilaastu suurus: 0.3-0.5mm

14.50 sis. KM

1 laos