POOD

LAAVAKIVI JA TŠAKRAKIVIDE KÄEKETT

Laavakivi ja tšakrakivide käekett koos loodusliku seitsme tšakra kiviga tekitab sinu energias terviklikkuse. Kanna laavakivile oma lemmikut eeterlikku õli ning lase end saata meeldival aroomil, mis kestab. Eeterlikud õlid tõstavad vibratsioonide taset. Laavakivile saad oma õli kanda, ilma käeketti ära rikkumata.

Miks kanda laavakivi ja seitsme tšakraga käeketti?

Laavakivi on tavaliselt nagu teised tervendavad vääriskivid. Soovitatav on kanda laavakivi võimalikult naha lähedal. See võimaldab paremat imendumist, hõlbustades juurdepääsu, et energia saaks voolata. Negatiivsete emotsioonide kustutamiseks peaksite kandma käevõru, et kivid oleksid pulsi lähedal.

“Tšakrad” on energiakeskused, mis suhtlevad meie kehaga nii füüsilisel kui ka energeetilisel tasandil. Kui miski blokeerib tšakrat, olgu see siis traumaatiline psühholoogiline kogemus või füüsiline haigus, häirib see blokk energiavoogu kogu inimese olemuses. Sellel võib olla märkimisväärne mõju inimese füüsilisele, vaimsele ja emotsionaalsele heaolule. Kõik 7 tšakrat vastavad ainulaadsele värvile ja vastutavad teatud füsioloogilise funktsiooni ja emotsionaalse reaktsiooni eest.

EAN: 8719497615704
Pärli suurus: 8mm
Käeketi läbimõõt venitamat: 7cm
Valiku teisi käekette leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/vae-ehted/.

LAAVAKIVI JA TŠAKRAKIVIDE KÄEKETT

Laavakivi koos loodusliku seitsme tšakra kiviga tekitab sinu energias terviklikkuse. Kanna laavakivile oma lemmikut eeterlikku õli ning lase end saata meeldival aroomil, mis kestab. Eeterlikud õlid tõstavad vibratsioonide taset. Laavakivile saad oma õli kanda, ilma käeketti ära rikkumata.

EAN: 8719497615704

9.30 sis. KM

1 laos