POOD

MAAGILINE VALGUS – LED PUDELIKORGIGA

Maagiline valgus – LED valgusriba pudelikorgiga on imeline atmosfäärilamp. Lihtne, kuid efektne lamp on sooja valgusega. Sobib ideaalselt hubase meeleolu loomiseks või lapse tuppa öölambiks. Lihtsalt pange nöör pudelisse, sulgege korgiga ja teie tühjast pudelist saab ilma äraviskamiseta koheselt uhke lamp. Komplektis on 1 LED valgusriba pudelikorgiga. Patareid on LED valgusribaga kaasas. 

Kui soovid veelgi maagilisemat õhkkonda luua, siis lisa kõrvale ka üks aroomilamp. Kasuta aroomilampi koos teeküünla ja lemmiku eeterliku õliga. Täida oma kodu eeterlike õlide maagilise aroomiga. Aroomilambid leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/aroomilambid/.

Tehnilised andmed:

Materjal: vasktraat

Võimsus: 1,2W

Valgusallikas: LED

Kaabli pikkus: 2M

Lambi veekindlus: IP65

Aku korpus ei ole veekindel, kasutage seda ettevaatlikult!

MAAGILINE VALGUS – LED PUDELIKORGIGA

Maagiline valgus – LED valgusriba pudelikorgiga on imeline atmosfäärilamp. Lihtne, kuid efektne lamp on sooja valgusega. Sobib ideaalselt hubase meeleolu loomiseks või lapsetuppa öölambiks. Lihtsalt pange nöör pudelisse, sulgege korgiga ja teie tühjast pudelist saab ilma äraviskamiseta koheselt uhke lamp. Komplektis on 1 LED valgusriba pudelikorgiga. Patareid on LED valguseribaga kaasas. 

Original price was: €2.99.Current price is: €1.99. sis. KM

13 laos (saab järeltellida)