POOD

MÄEKRISTALL LAASTUD 100g

Šamaanid ja tervendajad on läbi aegade pidanud mäekristalli kõige suurema väega tervenduskristalliks. Tema liitekohad, mis näevad välja nagu sisemised praod, on tervenduskristallides eriti hinnatud. Sisaldab informatsiooni kõikide teiste kristallide kohta, mistõttu on see kõikide tšakrate avamiseks ja tasakaalustamiseks suurepärane kivi.  Teda on kerge programmeerida ja läbi tema erinevat infot kanaldada (tervendav energia, taotlused, unistused jne).

Mäekristall on tuntud kui “meistertervendaja” ja seda saab programmeerida ja kasutada mis tahes seisundi jaoks. Anna oma kristallile taotlus, mida sa tahaksid, et kristall sinu heaks teeks. Mäekristall on universaalne ja talle võib ükskõik millise ülesande anda.  Mäekristall hakkab tavaliselt lummama neid inimesi, kes vajavad oma elus nö suurpuhastust: suhetes, tervises, kehakaalus… 

See on ideaalne kristall mediteerimiseks ja vaimse teadlikkuse tugevdamiseks ning äärmiselt võimas tervendav tööriist ja energiavõimendi. Mäekristall harmoniseerib kõiki seitset tšakrat ning tasakaalustab, joondab ja puhastab aurat. Nimelt ta tasakaalustab kõike, mis tema ümber tasakaalustamist vajab.  

Mäekristall puhastab sinu ja sinu kodu energiad. Aseta ta kodus ruumi, kus sa viibid kõige rohkem ning mäekristall asub hingega seda ruumi negatiivsest energiast puhastama ja hoiab selle sinust eemal.  Kui sul on mäekristall kodus, on oluline, et sa ruumist negatiivse energia viirukite, palo santo puu pirru, rituaaltõrviku või eeterlike õlidega toast välja viiksid.

Mäekristall on suurepärane kristallialtari kivi. Ta sobib kõikide teiste kividega kokku ega muuda nende energiat.  Ta tugevndab kodu Feng Shui energiaid. Eriti võimas on tema energia kasvava kuu ajal.

Kuna mäekristall on universaalne tervendaja, siis töötab ta kõikide tervise murdega.

Iga kristall on moodustunud miljonite aastate jooksul ja seetõttu on iga kivi omanäoline.  See tähendab ka seda, et iga meie müüdav kristall on täiesti ainulaadne ja võib seetõttu veidi erineda piltidel olevast.

Mäekristalli on kõige parem puhastada heliga, näiteks tingshadega.

Mäekristalli laadimiseks aseta ta geoodile. 

Mäekristall on lõvi, neitsi, kaksikud ja jäära tähtkujus sündinute õnnekivi. 

 

 

MÄEKRISTALL LAASTUD 100g

Mäekristall tasakaalustab kõike, mis tema ümber tasakaalustamist vajab. Anna oma kristallile taotlus, mida sa tahaksid, et kristall sinu heaks teeks? Mäekristall on universaalne tervendaja ja talle võib ükskõik millise ülesande anda.  Aseta küünlaalusele või kanna kristalle endaga kaasas.

Tervis Energia Rahu Tasakaal Enesekindlus Armastus ♥ Kaitse Kaalu langus

Kogus: 100g

Ühe kivi pikkus: 1-2cm

EAN: 8720512973815

Original price was: €8.90.Current price is: €3.90. sis. KM

3 laos