POOD

MUST TURMALIIN KÄEVÕRU – KAITSE

Must turmaliin käevõru – “Kaitse” on tugev kaitsekividega käevõru. Musta turmaliini on aasta sadu kasutatud deemonite ja kurja silma vastu kaitsekivina. Ta peletab eemale halvad hinged. Ta säilitab selle, mille sa oled loonud ja aitab lõhkuda kõik ebavajliku ning negatiivsed energiad, mis sind pidurdavad. Kandes teda koos mõne teise kristalliga, kaitseb ta seda, millepärast sa teist kristalli kannad. Kandes teda koos aventuriiniga, kaitseb ta sinu raha, kandes koos ametüstiga, kaitseb sinu rahu ja head und, koos roosa kvartsiga, kaitseb ta sinu armastust.

Must turmaliin on väga tugev kaitse ja maanduskivi. Maatšakra avaja ning üldine tasakaalustaja. Annab kaitse TV, mobiili ja arvuti elektromagnetkiirguse vastu. Kuigi must turmaliin on väga tugev kaitsekristall, on ta ometi niivõrd pehme vibratsiooniga, et sobib nii naistele, meestele kui ka lastele. Aitab eemale hoida õnnetusi ja ebaõnne, kadedust ja õelust ning halba soovijaid. Kristall läheb kuumaks, kui inimene, kellega suhtled, ei ole Sinu suhtes aus.

Aitab negatiivseid inimesi ja nn energiavampiire eemale hoida, neil hakkab Sinuga koos olles alati ebamugav ja “äkki” kuskile kiire. Must turmaliin aitab vabastada energiablokaade ning tugevdab aurat, et haigused ligi ei pääseks. Kui aura on nõrk ja kaitseta, siis tulevad haigused füüsilisse kehasse.

Kaitseb elektromagnetvõngetest tuleneva kahjuliku mõju eest, mis põhjustab nt peavalu, närvilisust, meeleolukõikumisi, melanhoolsust jne. Must turmaliin suurendab inimese turvatunnet.

Kaal: 4g

Pärli suurus: 0.6cm

EAN: 8719497617159

MUST TURMALIIN KÄEVÕRU – KAITSE

Must turmaliin on väga tugev kaitse ja maanduskivi. Maatšakra avaja ning üldine tasakaalustaja. Musta turmaliini on aasta sadu kasutatud deemonite ja kurja silma vastu kaitsekivina. Ta peletab eemale halvad hinged. Ta säilitab selle, mille sa oled loonud ja aitab lõhkuda kõik ebavajliku ning negatiivsed energiad, mis sind pidurdavad. Kandes teda koos mõne teise kristalliga, kaitseb ta seda, millepärast sa teist kristalli kannad.

5.90 sis. KM

5 laos