POOD

PALO SANTO PUU KODU PUHASTAMISEKS 1TK

Palo Santo puu on šamaanide ja ravitsejate seas vaimselt kõrgelt hinnatud ning Lõuna-Ameerika põlisrahvad on seda tuhandeid aastaid kasutanud pühades rituaalides ja puhastamise eesmärgil. Palo Santo puu põletamisel tuleb valge suits, mis aitab tervendada ja puhastuda. Palo santo puu aur on maagiline kodu energia puhastamiseks. Kogus 1tk.

Palo Santo põletamine kodus täidab toa meeldiva aroomiga. Palo Santo aitab sul külmetushaigustest kiiremini terveneda ning aitab peavalude vastu. Ta loob energeetilise kaitse sinu kodule ja sinule.

Oma kodu puhastamiseks Palo Santo puuga liigu kellaosuti suunas ning käi läbi ka kõik nurga. Palo Santo suitsu ruumis levitamiseks liiguta suitsu kohal kergelt pikka sulge.

Palo Santo on võimas ja kiire kristallide puhastaja. Palo Santo suits sobib kõikide kristallide puhastamiseks.

Kuidas Palo Santo puutükki põletada:

Võta Palo Santo puutükk sõrmede vahele ning süüta tikuga põlema. Hoia puutükki nii umbes 45-kraadise nurga all põlev ots all pool. Kuna Palo Santo kustub kergelt, siis 45-kraadise nurga all põletades jõuab piisav osa puidust põleda. Lase leegil põleda mõnikümmend sekundit ning seejärel puhu tuleleekt ära. Puutükist hakkab tulema pühalik valge, peen suitsu juga. Pärast ruumi või kristallide puhastust aseta puutükk viirukialusele või mistahes mittesüttivale pinnale ning lase palo santo suitsul oma väekat ülesannet jätkata. Ühte puutükki saad mitu korda kasutada.

Kogus: 1tk

Puutüki suurus orienteeruvalt: 10cm

EAN: 8720088290910

Bränd

PALO SANTO PUU KODU PUHASTAMISEKS 1TK

Puhasta Palo Santo püha puu pirru suitsuga oma kodu, aurat ja kristalle. 

Kogus: 1tk

Puutüki suurus orienteeruvalt: 10cm

EAN: 8720088290910

Original price was: €4.50.Current price is: €1.99. sis. KM