POOD

PEAINGEL KÜÜNAL – 7tk

Peaingel küünal 7tk komplektis aitab elus korda saata suuri muutusi. Peainglid on äärmiselt võimsad olendid ning neil on oma kindel spetsiifika. Neid peetakse Jumala näo erinevateks tahkudeks ja universumi ülimateks kalliskivideks. Nendest tahkudest kiirgab jumalik valgus ja armastus kõigile, kes elavad maa peal. Kui sa ei tunne igapäevaselt inglite kohaolu, siis just need maagiliste eeterlike õlidega immutatud küünlad aitavad sul leida tee peaingliteni. 7 eeterlike õlidega lõhnastatud peaingli rituaali küünalt. Iga peaingel on ühendatud ühe meie põhitšakraga:

1. tšakra – Peaingel Uriel “Valgus taevast maa peal”.
Tema valgus toob stabiilsust, teadlikkust, töökust ja rahumeelset ülestõusmist.
Lõhnastatud eeterlike õlidega: kassia, nelk, muskaatpähkel.

2. tšakra – Peaingel Chamuel “Usalduse valgus”
Tema valgus aktiveerib loovust, usaldust ja kirge.
Lõhnastatud eeterlike õlidega: seeder, kuusk, rosmariin.

3. tšakra peaingel Jophiel “Rahulikkuse valgus”.
Tema kuldsed kiired kutsuvad esile kannatlikkuse ingellikku valgust, mis on positiivne, rahulik ja rahulik.
Lõhnastatud eeterlike õlidega: bergamott, laim, greip.

 4. tšakra – Peaingel Raphael “Armastuse valgus”.
Tema valgus avab ja täidab sinu püha südame armastuse ja valgusega.
Lõhnastatud eeterlike õlidega: lavendel, apelsin, mandariin.

5. tšakra – Peaingel Miikael “Tõe valgus”.
Tema valgus annab tarku nõuandeid ja räägib tarku sõnu.
Lõhnastatud eeterlike õlidega: maroko roos, kummel.

6. tšakra – peaingel Raziel “Jumala tarkus”
Tema valgus avab teid kõrgeimale tarkusele.
Lõhnastatud eeterlike õlidega: lavendel, kuusk, kummel.

7. tšakra – peaingel Gabriel “Selguse valgus”
Tema valgus toob selgust, rahu, äratab teie kõrgema mina.
Lõhnastatud eeterlike õlidega: patšuli, labdanum, viiruk.

Komplektis olevad peainglid:

  1. Miikael – Võtab ära hirmu planeedilt ja selle elanikelt. Miikael toob ellu igatsetud turvatunde, armastuse ja külluse. Ta aitab leida elumõtte ja selle eesmärgi ning annab juurde julgust ja enesekindlust.
  2. Gabriel – On suur teejuht ja toob meile sõnumeid, mis aitavad üle saada rasketest traumadest ja ebamugavatest olukordadest. Gabriel aitab luua juurde uusi suhteid, toob naisele viljakuse õnne ning aitab lahendada olulisi küsimusi.
  3. Rafael  – Toob kõigile rõõmu, armastust, õnne, tervist ja küllust. aitab parandada emotsionaalseid haavu, parandab laste ja vanemate omavahelisi suhteid, toetab tervenemise teekonnal.
  4. Uriel – Aitab näha probleemidele lahendust, toob mõtetesse selgust ja aitab leida vastuseid. Uriel toob ellu tasakaalu, rahu ja enesearmastust.
  5. Chamuel – Aitab tunda ära elu pöördepunktid, loob uusi häid suhteid ja hoiab olemasolevaid suhteid. Chamuel toob armastust, kirge, mõistmist ja leevendab üksindust.
  6. Jofiel – Toob ellu loomingulisust, uusi ideid ja uut energiat. Jofiel aitab leida elus tasakaalu, aitab unetuse vastu ja hoiab meele õnnelikuna.
  7. Zadkiel – Aitab leida ühendust jumaliku loomusega. Tervendab mõistust ja elujõudu. Loob suurepärased võimalused, et unistused täituksid ja vaim ei raugeks.

Põleta 7 peaingli küünlaid ja kujutle inglite kohalolu. Võta hetk, pane oma soovid ja unistused teele. Pärast küünla põletamist ära unusta peaingleid tänada.

 

 

PEAINGEL KÜÜNAL – 7tk

Peainglite küünalde komplektis on 7 erineva peaingli küünalt. See imeline komplekt aitab elus korda saata suuri muutusi. Peainglid on äärmiselt võimsad olendid ning neil on oma kindel spetsiifika. Neid peetakse Jumala näo erinevateks tahkudeks ja universumi ülimateks kalliskivideks. Nendest tahkudest kiirgab jumalik valgus ja armastus kõigile, kes elavad maa peal. Kui sa ei tunne igapäevaselt inglite kohaolu, siis just need eeterlike õlidega immutatud küünlad aitavad sul leida tee peaingliteni.

Komplektis on  7 klaasanumas küünalt: 4,5 x 4 cm

EAN: 8720088293294

Põlemisaeg: 16 tundi

Original price was: €29.90.Current price is: €24.90. sis. KM

2 laos