POOD

ROHELINE JASPIS KÄEKETT 8mm

Roheline jaspis käekett 8mm peletab eemale negatiivse energia, toob ellu kindlustunde ja aitab saavutada kõrgeima sisemise rahulolu. Kanna kaunist käevõru oma käel ja tunneta, kuidas kivi pakub emotsionaalset tuge, suurendab enesekontrolli ja tõstab füüsilist energiataset.

Miks kasutada rohelist jaspist?

Roheline jaspis on hea unekivi, ta sobib suurepäraselt väikestele lastele, et aidata luua õiget unerütmi. Rohelist jaspist peetakse väga kasulikuks mao- ja seedesüsteemi, rindkere ja kopsude, aga ka neerude, põrna, põie ja maksa häirete ravis. Ta aitab vähendada toksilisust ja põletikku, hajutab puhitust ja tasakaalustab vedelikupeetust. Roheline jaspis aitab ka bronhiidi, külmetuse, köha ja gripi ennetamisel ja ravimisel. Roheline jaspis on puhastuskivi, mis aitab taastada tasakaalu ja omab võimsaid tervendavaid omadusi.

Aseta jaspis töökohta, et ta saaks mõistva ja hooliva keskkonna luua.  Jaspise lõdvestav energia aitab alustatut lõpule viia ja keskenduda korraga ühele asjale. Ta sobib hästi neile, kes otsivad oma kohta elus ja tahavad kindlalt maa peal seista.

Loe, kuidas oma kristalli laadida ja mahalaadida

ROHELINE JASPIS KÄEKETT 8mm

Roheline jaspis käevõru peletab eemale negatiivse energia, toob ellu kindlustunde ja aitab saavutada kõrgeima sisemise rahulolu. Kanna kaunist käevõru oma käel ja tunneta, kuidas kivi pakub emotsionaalset tuge, suurendab enesekontrolli ja tõstab füüsilist energiataset.

Harmoonia  Hea uni Emotsionaalne tugi Tervis  Rahulolu  Energia 

EAN: 5055796579297

6.60 sis. KM

3 laos

Kategooriad: , Silt: