POOD

ROOSA KVARTS NÄOMASSAAŽI KIVI – GUA SHA

Roosa kvarts näomassaažikivi ehk Gua Sha lauda kasutatatakse näo lihaskose toonuse tõstmiseks ja vereringe parandamiseks. Kanna näole kreem või seerum ning tõmba kiviga õrna survega alt üles. Käi kõik näo piirkonnad üle. Näomassaaž tekitab värske tunde ja annab puhanud ilme. See on tõeline nooruse saladus.

Massaažikivi on käsitsi valmistatud kõrgkvaliteetsest roosast kvartsist.

100% looduslikust roosast kvartsis valmistatud Gua Sha näomassaaži kivi on naiste nooruslikuma välimuse loomiseks kasutuses olnud juba sajandeid.

Masseeri oma nägu selle akupunktuuri kiviga iga päev. Kanna näole kreem, seerum või õli ning paranda oma vereringet ning näolihaste toonust. Kosmeetikud kinnitavad, et 40+ naistel, kes on regulaarselt näomassaažis käinud on silmnähtavalt vähem kortse, kui nende eakaaslastel.

Gua Sha loodusliku jade kiviga:

  • parandad vereringet
  • vähendad kortse
  • vähendad lihaspingeid

100% looduslik roosa kvarts

Roosa kvarts on kergelt läbipaistev ja roosat värvi. See on universaalse armastuse ja südame kivi. Roosa kvarts aitab sul end armastusele, romantikale ja õnnele avada. Kristall toetab sinu enesearmastust ja aitab sul endale andestada. Kristall leevendab südamevalu ja kurbust ning aitab rahustada negatiivseid emotsioone ja stressi. Roosa kvarts toetab kopse, südant, genitaale ja fertiilsust.
Tingimusteta armastus, andestamine, enesearmastus, soodustab terveid suhteid.

Roosa kvarts on üks tuntumaid südamekeskuse kristalle. Läbi aegade on ta olnud armastajate sümboliks ja abiellujatele talismaniks. Tema pehme ja voogav naiselik energia muudab tundemaailma õrnemaks ja avatumaks, luues harmooniat, usaldust ja sisemist rahu. Olles kõikehõlmava tingimusteta armastuse õpetaja, loob ta sügava rahulolutunde ning võimaldab armastust tõeliselt jagada ja vastu võtta.
Kaitseb erinevate kiirguste eest (elektromagn., maakiirgus, veesooned). Vabastab hirmudest, parandab hingehaavu, arendab kohanemisvõimet. Kunstnike kivina elavdab fantaasiat ja loovat mõtlemist.Rahustav, mõjub toetavalt üleminekueas, traumade ja kriiside korral.

Energiakeskused: südametšakra, kõrgem südametšakra
Näärmed: härknääre ehk tüümus
Planeet: Veenus, Päike, Kuu
Element: tuli, vesi

Südametšakra on eluterve nägemus endast, emotsionaalne tasakaal, enda suhestumine suuremasse pilti. Süda on teadvuse kese. Südametšakras elab headus ja usaldus – nii enda, kui ka teiste vastu.

Blokeerunud südametšakraga kaasnevad süütunne, süüdistamine, väärtusetuse tunne, häbi ja hirm armastuse puudumise pärast ning emotsionaalne haavatavus. 

https://kuuvalgus.ee/kristallide-puhastamine/

ROOSA KVARTS NÄOMASSAAŽI KIVI – GUA SHA

Roosa kvarts näomassaažikivi ehk Gua Sha lauda kasutatatakse näo lihaskoe toonuse tõstmiseks ja vereringe parandamiseks. Kanna näole kreem või seerum ning tõmba kiviga õrna survega alt üles. Käi kõik näo piirkonnad üle. Näomassaaž tekitab värske tunde ja annab puhanud ilme. See on tõeline nooruse saladus.

10.99 sis. KM

Laost otsas

Kategooria: Sildid: , ,