POOD

SAVIST BUDDHA KÜÜNLAALUS – 11cm

Savist Buddha küünlaalus 11cm sinu interjööri täienduseks! Lihtne, kuid ilus ning teeküünlahoidjaga. Buddha kujud annavad elamisele rahuliku puudutuse. Sobib suurepäraselt küünalde ja viirukitega koos esitlemiseks. Kaunis Buddha dekoratsioon loob teie kodus meelerahu ja positiivse energia. See küünlaalus on just sinule kui pead oluliseks kõike eelnimetatut! Süüta küünal, haara teetass kätte ja naudi. 

Buddha (Siddharta Gautama) sündis Indias 560 eKr. Pärast pikki tõe otsinguid olles sügavas meditatsioonis, mõistis ta meele loomust ja saavutas valgustumise. Kogu tema budistlik pärand ja õpetuste kogum aitab ka teistel inimestel kogeda samasugust virgumist ja vabanemist.

Buddha on sanskritikeelne sõna, mis tähendab „virgunut” ja “ärganut”. Budismi rajaja Buddha (Siddharta Gautama) polnud jumal, prohvet ega messias. Ta oli tavaline inimene, kes iseenda jõupingutustega saavutas vaimse virgumise, saades teadlikuks nii oma võimetest kui ka ümbritseva maailma olemusest. See ülima virgumise seisund ongi budismi kogu sisuks. Pärast Buddhat on paljud mehed ja naised selleni jõudnud, kuid nimega „Buddha” austatakse teerajajat – inimest, kes leidis tee virgumiseni ja püstitas sellele esimesed tähised järgmiste tulijate jaoks.

EAN:8718657466149

Kaal: ca 500g

Suurus: 11x11cm

Valiku teisi imelisi küünlaaluseid ja -hoidjaid leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/kuunlad-ja-kuunlajalad/.

Bränd

SAVIST BUDDHA KÜÜNLAALUS – 11cm

Lihtne, kuid ilus istuv Buddha teeküünlahoidjaga.

EAN:8718657466149

Kaal: ca 500g

Suurus: 11x11cm

12.50 sis. KM

1 laos