POOD

TÄIUSLIK RAHU – TŠAKRAKIVIDE KÄEKETT

Elus tuleb ette väljakutseid ja muresid, kurbust, lahkuminekut, murtud südant, hüvastijätte. Täiuslik rahu – Tšakrakivide käekett toob tagasi sinu ellu harmoonia, rahutunde, leppimise, andestuse, jõu ja kaitse. Käeketis on 7 erinevat tšakrakivi, mis tasakaalustavad sinu aura, tõstavad vibratsioone ning toovad sinu ellu rõõmu ja inglite kaitse: ametüst, sodaliit, angeliit, roheline aventuriin, kollane aventuriin, karneool ja almandiin.

EAN: 8719172834048
Pärli suurus: 9mm
Käeketi läbimõõt venitamat: 7cm
Kaal: 23g

Mida toob sinu ellu ametüst?

Ametüst on tõeline tasakaalu kivi. Ametüst rahustab tugevaid emotsioone ja laseb  sul öösiti rahulikult magada. Ametüst aitab unetuse vastu. Pane kivi ööseks oma padja alla.

Ametüst on meie kolmanda silma ja kroontšakra avaja ning tasakaalustaja. Ametüst aitab mediteerimisel iseendaga kontakti saavutada ning rahustab tugevaid emotsioone ning tasakaalustab vaimset seisundit. Ametüsti kobar või maatriks sobib hästi kodu energiate rahustamiseks ja tasakaalustamiseks.

Ametüst aitab sul võidelda sõltuvustega ning loobuda pahedest, tugevdades aurat ning muutes inimese otsusekindlamaks. Alkoholi probleemide puhul tuleb kristall asetada selle inimese madratsi või voodi alla. Siis saab kristall öösel inimese auraga tööd teha. Sobib kõikide nende harjumuste puhul, millest inimene soovib loobuda (alkohol, suitsetamine, ebatervislik toitumine jne). Pidevalt ametüsti endaga kandes vabaneb aura pahedest.

Loe, kuidas oma kristalli laadida ja mahalaadida

Bränd

TÄIUSLIK RAHU – TŠAKRAKIVIDE KÄEKETT

Käeketis on 7 erinevat tšakrakivi, mis tasakaalustavad sinu aura, tõstavad vibratsioone ning toovad sinu ellu rõõmu ja inglite kaitse.
Harmoonia Rahu Tasakaalu  Ühendus enda Minaga  Energia  Tervis
EAN: 8719172834048
Pärli suurus: 9mm
Käeketi läbimõõt venitamat: 7cm
Kaal: 23g

12.90 sis. KM

2 laos