POOD

TŠAKRA TASAKAALUSTAMINE – 7 KRISTALLI

Tšakra tasakaalustamine 7 kristalli on komplekt lapikute kividega. 7 lapikut kivi on valges linases hoiukotis. Lapiku kivi mõõdud on ca 3x2cm. Iga kivi töötab konkreetse energiakeskusega ning vabastab sind blokeeringutest. Täisulikus tasakaalus keha on terve, täis energiat ja harmooniat. Ideaalne mediteerimiseks.

Komplektis on järgmised kivid: ametüst, mäekristall, roheline aventuriin, lapis lazuli, topaasjaspis, karneool, punane jaspis.

EAN: 8720088297254

Mida toob sinu ellu ametüst?

Ametüst on tõeline tasakaalu kivi. Ametüst rahustab tugevaid emotsioone ja laseb sul öösiti rahulikult magada. Ametüst aitab unetuse vastu. Pane kivi ööseks oma padja alla.

Ametüst on meie kolmanda silma ja kroontšakra avaja ning tasakaalustaja.  Ametüst aitab mediteerimisel iseendaga kontakti saavutada ning rahustab tugevaid emotsioone ning tasakaalustab vaimset seisundit. Ametüsti kobar või maatriks sobib hästi kodu energiate rahustamiseks ja tasakaalustamiseks.

Ametüst aitab sul võidelda sõltuvustega ning loobuda pahedest, tugevdades aurat ning muutes inimese otsusekindlamaks. Alkoholi probleemide puhul tuleb kristall asetada selle inimese madratsi või voodi alla. Siis saab kristall öösel inimese auraga tööd teha. Sobib kõikide nende harjumuste puhul, millest inimene soovib loobuda (alkohol, suitsetamine, ebatervislik toitumine jne). Pidevalt ametüsti endaga kandes vabaneb aura pahedest.

Loe, kuidas oma kristalli laadida ja mahalaadida

 

Bränd

TŠAKRA TASAKAALUSTAMINE – 7 KRISTALLI

Tšakra tasakaalustamise komplekt 7 kristalliga. Kivid on valges linases hoiukotis. Lapiku kivi mõõdud on ca 3x2cm. Iga kivi töötab konkreetse energiakeskusega ning vabastab sind blokeeringutest. Täisulikus tasakaalus keha on terve, täis energiat ja harmooniat. Ideaalne mediteerimiseks.

32.90 sis. KM

1 laos