POOD

TŠAKRA TASAKAALUSTAMISE KOMPLEKT

Tšakra tasakaalustamise komplekt 7 kristalliga. Kivid on mustas hoiukotis. Lapiku kivi mõõdud on ca 4x3cm. Iga kivi töötab konkreetse energiakeskusega ning vabastab sind blokeeringutest. Täisulikus tasakaalus keha on terve, täis energiat ja harmooniat.

1. tšakra – juurtšakra – punane jaspis: energia, stabiilsus
2. tšakra – sakraaltšakra – oranž kaltsiit: elujõud, motivatsioon
3. tšakra – päikesepõimik – kollane jaspis: positiivsus, sihikindlus
4. tšakra – südametšakra – roheline aventuriin: armastus, kaastunne
5. tšakra – kurgutšakra- lasuriit: eneseväljendus, kontsentratsioon
6. tšakra -3. silma tšakra – sinine sodaliit: sisekaemus, selgeltnägemine, kujutlusvõime
7. tšakra – kroontšakra – lilla ametüst: tarkus, vaimsus

Lapik kivi sobib kõige paremini tervenduskiviks, kuna katab ära tšakra ning kokkupuutepind kehaga on maksimaalne. Samuti ei vaju ta keha peale asetades kehalt maha ning on piisavalt suur, et kutsuda esile energeetilisi ja füüsilisi muutusi. Parim ka taskus kandmiseks.

EAN:8718657464244

Mida toob sinu ellu ametüst?

Ametüst on tõeline tasakaalu kivi. Ametüst rahustab tugevaid emotsioone ja laseb  sul öösiti rahulikult magada. Ametüst aitab unetuse vastu. Pane kivi ööseks oma padja alla.

Ametüst on meie kolmanda silma ja kroontšakra avaja ning tasakaalustaja.  Ametüst aitab mediteerimisel iseendaga kontakti saavutada ning rahustab tugevaid emotsioone ning tasakaalustab vaimset seisundit. Ametüsti kobar või maatriks sobib hästi kodu energiate rahustamiseks ja tasakaalustamiseks.

Ametüst aitab sul võidelda sõltuvustega ning loobuda pahedest, tugevdades aurat ning muutes inimese otsusekindlamaks. Alkoholi probleemide puhul tuleb kristall asetada selle inimese madratsi või voodi alla. Siis saab kristall öösel inimese auraga tööd teha. Sobib kõikide nende harjumuste puhul, millest inimene soovib loobuda (alkohol, suitsetamine, ebatervislik toitumine jne). Pidevalt ametüsti endaga kandes vabaneb aura pahedest.

Loe, kuidas oma kristalli laadida ja mahalaadida

 

TŠAKRA TASAKAALUSTAMISE KOMPLEKT

Tšakra tasakaalustamise komplekt 7 kristalliga. Kivid on mustas hoiukotis. Lapiku kivi mõõdud on ca 4x3cm. Iga kivi töötab konkreetse energiakeskusega ning vabastab sind blokeeringutest. Täisulikus tasakaalus keha on terve, täis energiat ja harmooniat. Ideaalne mediteerimiseks.

Original price was: €51.40.Current price is: €29.50. sis. KM

1 laos